Jump to content
IGNORED

Video tehnike


Sludge Factory

Recommended Posts

... slepo. Lepo.
... slepo. Lose, ali... kada je foto gear u pitanju ja uvek kupujem na slepo™. I do sada, fala bobu, nisam se osetio zajebanim. A kupujem na slepo™ jer sam pasionirani kupac preko interneta. U radnjama su stvari skupe. Na internetu nadjem najpovoljnije cene, solidnog prodavca, sa vazecom garancijom itd. Prethodno se o predmetu kupovine (vise) nego podrobno obavestim (procitam na desetine reviewa, coments, forums, image samples ((flickr je keva!)). I dobijem ono sto sam hteo! Znam da je kupovina preko interneta jos uvek nocna mora u Srbiji... ali, hej, Paypal uskoro dolazi u .rs. Jos samo da se otarasite carine i speditera.
Link to comment
  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    52

  • kud u maglu Simoviću

    12

  • Zmitjkoe

    11

  • InvisibleLight

    11

Jbg, nemam tu mogucnost. Ali u svakom slucaju, hteo sam da odem, da ipak to pogledam, probam, vidim mozda i neke druge modele, cisto da ne bude posle "sto nisi pazio sta kupujes?", a ne ovako 1 macka u dzaku™. A nije da bas mogu da se razbacujem lovom. Nista, na kraju cu morati nekako, ne znam ni ja. Na rizik pa sta bude. Ne mogu vise bez ovih stvarcica. :grickanokte:

Link to comment
Kakva je ova radnja tehnomanija, ima li neko iskustva sa njima?
pitao si i pre, ali nema veze. Samo da ti nama kupiš fotoaparat :D( onda ostajem samo ja :( )Ja sam kupovao nekoliko stvari u tehnomaniji u poslednjih par godina, i nijednu zamerku nemam, kao i neki ljudi koje znam.
Link to comment
pitao si i pre, ali nema veze. Samo da ti nama kupiš fotoaparat :D
Jbg, neko je ovde pominjao deja vu pre par strana. :(
( onda ostajem samo ja :( )
Ajde ajde, nemoj da si ko ja! Kupices ti to, verujem u tebe -_- :wub:
Ja sam kupovao nekoliko stvari u tehnomaniji u poslednjih par godina, i nijednu zamerku nemam, kao i neki ljudi koje znam.
Pa znaci da zagrizem, a? Zagriscu. Edited by Sludge Factory
Link to comment

Ne znam šta da ti kažem na tu temu, nije to neko "zagrizivanje". Ono što reče Zmitjkoe ti je uopštena pojava - načitaš se tekstova i tekstova, reviewova i reviewova na netu, nađeš nekoga ko nudi aparat po dobroj ceni, naravno sa garancijom i to je to.Jedini deo gde nije zagrizivanje je ili ako kupuješ nešto što ima neko koga znaš, pa si isprobao aparat, ili ako kupuješ neku zver od 1000+ eura, pa znaš da je super aparat.Što se mene tiče, ja imam do 18. jula da kupim aparat :D

Link to comment

please, nek mi neko preporuci neki jednostavan program za montazu.treba da uradim stop motion movie, prilicno kratak, al svejedno, treba naslagati i igrati se sa fotkama, a da na kraju to izgleda kako valja.e sad, posto ja veze nemam sa tim, idealno bi bilo da je program koliko toliko intuitivan, te da ne moram da provedem sate i sate istrazujuci sta sta radi [ako je to uopste moguce?]hvala!

Link to comment
  • 3 weeks later...
Hvala!Dabogdacrko ako sam dao ovolke pare da bi mi stajalo u torbi/na polici. Evo upravo cu sad malo u setnju da isprobam.
Boba mi, koliko si birao, ovo mora da bude dobar izbor:)Srecno i rabi to sto vise.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...