Jump to content
IGNORED

Belgija kao Jugoslavija


msmodesty

Recommended Posts

Debitovao je i pred parlamentom...Radilo se i noću i danju da se postigne ovaj dogovor. Neki su toliko radili da su postali očevi (aluzija na dvojicu predsednika partija koje su učestvovale u pregovorima koji napraviše i đecu u ovih 540 dana)Upućeni TM tvrde da su se čak i VlaamsBelangovci nasmejali!@Radagast, kakva je atmosfera u Liježu, ima l'naroda po ulicama?

Link to comment
  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dig_chohano

    24

  • msmodesty

    13

  • Agni

    9

  • Bat Bat

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Radagast, kakva je atmosfera u Liježu, ima l'naroda po ulicama?
Kao bilo je 20 000, ali posto je javni saobracaj takodje u strajku (to im je 18 ili 19 strajk ove godine, po tome je TEC Liège-Verviers sampion Belgije), a meni nije bilo do pesacenja po tipicno belgijskom vremenu, nisam danas mrdao iz kuce.
Link to comment
Upućeni TM tvrde da su se čak i VlaamsBelangovci nasmejali!
Verovatno jer je nji'ov Dewinter onomad obećao da se seli u Namibiju ako Di Rupo postane premijer. Edited by dig_chohano
Link to comment

Taman kada sam stigao na faks, telefonirao nam kolega sa glavnog trga (gde sam prosao pre 20 minuta) da nas obavesti da je u toku pucnjava i eksplozije na trgu. Na netu javljaju da je nekoliko napadaca bacilo 4 bombe i pucalo na masu, i da za sada ima dvoje poginulih i desetak ranjenih.

Link to comment
Taman kada sam stigao na faks, telefonirao nam kolega sa glavnog trga (gde sam prosao pre 20 minuta) da nas obavesti da je u toku pucnjava i eksplozije na trgu. Na netu javljaju da je nekoliko napadaca bacilo 4 bombe i pucalo na masu, i da za sada ima dvoje poginulih i desetak ranjenih.
gde to?
Link to comment
Taman kada sam stigao na faks, telefonirao nam kolega sa glavnog trga (gde sam prosao pre 20 minuta) da nas obavesti da je u toku pucnjava i eksplozije na trgu. Na netu javljaju da je nekoliko napadaca bacilo 4 bombe i pucalo na masu, i da za sada ima dvoje poginulih i desetak ranjenih.
I ti odeš u Siriju da studiraš... :isuse:
Link to comment
Taman kada sam stigao na faks, telefonirao nam kolega sa glavnog trga (gde sam prosao pre 20 minuta) da nas obavesti da je u toku pucnjava i eksplozije na trgu. Na netu javljaju da je nekoliko napadaca bacilo 4 bombe i pucalo na masu, i da za sada ima dvoje poginulih i desetak ranjenih.
koji grad?
Link to comment
Deadly blasts rock Belgian city Explosions in the centre of the Belgian city of Liege have killed at least two people and wounded about 12, Belgian media say. They say several men threw explosives and grenades in a crowd at a bus stop. Some reports say one of the attackers is among the dead. The area has been sealed off. No group has said it carried out the attack.
Link to comment
The Karachi Post in Pakistan claimed that the attack was linked to a sentence in an honour killing case. It said the parents of Sadia Sheikh were sentenced on Monday when there had been a bomb alert in the court.
kontekst ovde Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Mediji ovde javljaju da se verovatno radi o pokusaju bekstva iz zgrade suda koja se nalazi na trgu. Kazu, takodje, da su bile bacene sok bombe, a ne one prave, i da je pucnjava jos uvek u toku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...