Jump to content
IGNORED

Belgija kao Jugoslavija


msmodesty

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dig_chohano

    24

  • msmodesty

    13

  • Agni

    9

  • Bat Bat

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

nemam ništa konstruktivno dodati na ovu vašu raspravu. još se borim da ukapiram ko koga u belgiji i kome se za šta odgovara.al evo nam svima pojednostavljeni videoklik :unsure:izvinjavam se ako je već bilo.
ma rasplakala si mi moje belgose u firmi :Dodgledali i pali u depresijuFrancuzi se ubise od smeha.
Link to comment
ma rasplakala si mi moje belgose u firmi :Dodgledali i pali u depresijuFrancuzi se ubise od smeha.
ajde ajde, prenesi im mo chin up i počasti ih pomfrijem s majonezom.nema tog problema koji ne može biti rešen krompirićima. ^_^
Link to comment
ajde ajde, prenesi im mo chin up i počasti ih pomfrijem s majonezom.nema tog problema koji ne može biti rešen krompirićima. ^_^
Да се не наљуте ако неко каже френч фрајз, а они их измислили?
Link to comment
Да се не наљуте ако неко каже френч фрајз, а они их измислили?
vidiš da su se i oni pomirili s tim... ali ne treba im reći da su ih ameri u 9/11 žaru krstili u liberty fries- to bi ih stvarno dotuklo. :Dizvinjenje forumskim belgosima za masivan trol
Link to comment
Да се не наљуте ако неко каже френч фрајз, а они их измислили?
pa vec prave i swiss chocolate - e! tu su se najvise najedili :D
Link to comment
nema tog problema koji ne može biti rešen krompirićima. ^_^
Kardiolozi se ne bi slozili.Danas piste kod mene na univerzitetu (flamanskom, jel) kako ih sikaniraju kad po Briselu govore holandski (tj. flamanski). Pitah ih samo kako prolazi frankofoni mucenik u Haseltu ili Gentu npr, teska srca promucase "pa, vrlo slicno". Onda su otisli na frietjes.
Link to comment
  • 8 months later...

Dobar dan, srecan rad!do sada nezabelezen slucaj prvog postovanja na pdf "Belgija a.k.a. Jugoslavija"...veliki pozdrav za DigChohanovica, i ako te ima negde, odgovori jednom buducem stanovniku Belgije na prosto prosireno pitanje: mogu li se sva piva probati u roku od 4 godine?

Link to comment
  • 1 month later...

Uh, tek sad videh. Većinu možeš probati svakako, ima ih oko 500 različitih, ali svih 500 jako teško, jer imaš neka koja se prave u izuzetno malim serijama i koja monasi prodaju par puta godišnje (proguglaj Westvleteren, npr). Evo ti dobar blog koji ti može pomoći.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...