Jump to content
IGNORED

Belgija kao Jugoslavija


msmodesty

Recommended Posts

Pratim vam raspravu sa sporta pa reko da kazem nesto :Brisel je selo i to veliko.Arapi glume ludilo i maltretiraju narod posto ne sme niko da im se suprostavi.(Naravno ti Arapi su mala deca za one u Marseillu,tamo je tek teska ludnica.)

Link to comment
  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dig_chohano

    24

  • msmodesty

    13

  • Agni

    9

  • Bat Bat

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Brisel je selo i to veliko.Arapi glume ludilo i maltretiraju narod posto ne sme niko da im se suprostavi.(Naravno ti Arapi su mala deca za one u Marseillu,tamo je tek teska ludnica.)
Дај мало опширније то, ако те не мрзи, пошто сам на оној теми о женама чадорима стекао утисак да су то неки мирољубиви и прогресивни људи којима ратоборни и назадни Европљани желе да смрсе конце без доброг разлога.
Link to comment
Дај мало опширније то, ако те не мрзи, пошто сам на оној теми о женама чадорима стекао утисак да су то неки мирољубиви и прогресивни људи којима ратоборни и назадни Европљани желе да смрсе конце без доброг разлога.
Sta te tacno interesuje,posto imam iskustva zivljenja u najvecim Arapsko-Evropskim gradovima??
Link to comment
Sta te tacno interesuje,posto imam iskustva zivljenja u najvecim Arapsko-Evropskim gradovima??
Kaко глуме лудило, како малтретирају, како се понашају кад су мањина, како кад постану већина, шта хоће, чему се надају, што су ови из Марсеља гори од ових из Брисела итд. Edited by Hella
Link to comment
Kaко глуме лудило, како малтретирају, како се понашају кад су мањина, како кад постану већина, шта хоће, чему се надају, што су ови из Марсеља гори од ових из Брисела итд.
Pa pazi bio sam u Briselu oko 2 meseca ali sam 4 godine svaki dan slusao dogadjanja i zivot u briselu:Pa lepo arapi se sire i to velikom brzinom,u Briselu ulaze u autobuse,tramvaje u grupama maltretiraju one jadne belgose samo tako.Meni su jednom prisla nih trojca i pocela da se izdrkavaju ali naravno ja nisam bio Belgos pa su se brzo sklonili.E vec u Marseillu sam ziveo vise od god dana.Oni u tom gradu nisu manjina,tamo su velika vecina.pitao si sta hoce?Hoce da zive na racun drzave a da propagiraju svoja pravila i svoju veru,ima ih iz svih plemena Afrike ali Alzir i Maroko dominiraju.Oni ne jebu nista,npr u parku od 10 zena 9 je zamotano,slusa se arapska muzika,prica se arapski,mislim nista nije bolje ni u Parizu.DOoduse u Marseillu ima stvarno delova gde ni policija ne ulazi,ali jednostavno ne sme.Ja sam sa drugom setao gradom kad nas je stopirala grupa arapa i trazila pare i ovde se nebih nikako izvukao kao u Briselu da nisam imao jaku sa natpisom,i to ne smeju da diraju.Ipak Marseille je gradkoji ima smeka i kad bi se oslobodio Afrike bio bi .................
Link to comment

Aj jos malo sad i mene zanima. Ja sam planirao da nastavim studije u Tuluzu, jel tamo nije tako strasno kao u Parizu? Kapiram da bi Tuluz trebao da bude pravi francuski grad al opet nije daleko od juga a ako je kao Marsej toliko propao ne bih isao.

Edited by Shan Jan
Link to comment
...
Тако сам и мислио. Лаве, више вреди твојих пар пасуса праксе него 90 страна теоретисања, сањарења и тртљања домаћих неоосманлија који на теми о буркама лажу и мажу људе како муслимани само хоће да фурају свој фазон, него им бесне европске смрадине не дају да живе и ограничавају им слободе. Али добро, неко мора да послужи као пример осталим државама, па ако то мора да буде Белгија, нека је.
da nisam imao jaku sa natpisom,i to ne smeju da diraju
Нисам сконтао ово. Edited by Hella
Link to comment
Тако сам и мислио. Лаве, више вреди твојих пар пасуса праксе него 90 страна теоретисања и тртљања неоосманлија који на теми о буркама лажу и мажу људе како муслимани само хоће да фурају свој фазон, него им бесне европске смрадине не дају да живе и ограничавају им слободе. Али добро, неко мора да послужи као пример осталим државама, па ако то мора да буде Белгија, нека је.Нисам сконтао ово.
Ma to je bre samo izgovor,ja da se pitam mnogo teze sankcije bi im zaveo.Ti kad dodjes da zivis u neku zemlju prirodno i normalno je da se ponasas po pravilima te zemlje i naroda koji tu zivi.Oni ne jebu zivu silu,na ulicama teraju svoj fazon koji su doneli.Slusaju onaj njihov Kuran,ma kao da su u Africi.Ziveo sam u Marseillu i Parisu i smucilo mi se mada bih opet pre izabrao Marseille nego Paris.Ovo za jaknu cu ti objasniti .
Link to comment
Aj jos malo sad i mene zanima. Ja sam planirao da nastavim studije u Tuluzu, jel tamo nije tako strasno kao u Parizu? Kapiram da bi Tuluz trebao da bude pravi francuski grad al opet nije daleko od juga a ako je kao Marsej toliko propao ne bih isao.
Marseille je super ovako,nama Srbima totalno odgovara po mentalitetu zivljenja.Tuluz je trenutno grad koji se najvise siri i gradi u Francuskoj.Bio sam par puta i odusevio se.Sve ostalo sto te interesuje slobodno pitaj.Ja sam vec drugu god iznad Tuluza i mogu ti reci da uzivam
Link to comment
  • 4 weeks later...

Nije bas tako crno kao sto Dudus kaze barem u Parizu. Veliki je problem sto se sve vise skupljaju u zatvorene zajednce i sto tamo gdje su vecina pokusavaju da nametnu svoj neki kodeks (po kuranu). Kada je ramadan svi moraju da ga postuju, zene moraju da nose marame, traze da bazeni budu odvojeni (to jest da zene i muskarci ne koriste bazene u isto vrijeme) i takve stvari.

Link to comment

Ma, odavno su oni resili da skrenu sa kursa tolerancije i pruzanja sanse, poostrice drasticno imigracionu politiku i proceduru za davanje drzavljanstva. Naravno, to ce uraditi ako ikad uspeju da formiraju vladu, a posto se pregovori vode izmedju valonskih socijalista i flamanskih nacionalista ocekujem vladu krajem marta 2147.

Link to comment
  • 2 weeks later...

nemam ništa konstruktivno dodati na ovu vašu raspravu. još se borim da ukapiram ko koga u belgiji i kome se za šta odgovara.al evo nam svima pojednostavljeni videoklik :unsure:izvinjavam se ako je već bilo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...