Jump to content
IGNORED

Belgija kao Jugoslavija


msmodesty

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dig_chohano

    24

  • msmodesty

    13

  • Agni

    9

  • Bat Bat

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 5 weeks later...

Da je onaj kandidat za premijera kojim slucajem znao da pred televizijskim kamerama otpeva nesto drugo nego "allons, enfants de la Patrieeee..." kao odgovor na pitanje koja je belgijska himna mozda bi do sada i bilo vlade. :wink:

Link to comment

ne znam sto se cudite mozda je Belgija >pilot projekat< Drzava bez vlade ..pa ono ka .. tako zavedu kod svih.*sto? ako moze funkcionirati bez njih (vlade) 6 mjeseci mozda je to stvarno - trajna kategorija. :rolleyes:

Link to comment
ne znam sto se cudite mozda je Belgija >pilot projekat< Drzava bez vlade ..pa ono ka .. tako zavedu kod svih.*sto? ako moze funkcionirati bez njih (vlade) 6 mjeseci mozda je to stvarno - trajna kategorija. :rolleyes:
bas smo o tome danas diskutovali u firmiprolazimo ovih dana Belgijom i sve funkcionise, popravljaju se putevi, nastavnici dobijaju plate, penzioneri penzije - sve funkcionisepitam se samo koliko drzava moze u takvoj situaciji da planira, da donosi neke strateske odluke...
Link to comment
*sto? ako moze funkcionirati bez njih (vlade) 6 mjeseci mozda je to stvarno - trajna kategorija. :rolleyes:
bas smo o tome danas diskutovali u firmiprolazimo ovih dana Belgijom i sve funkcionise, popravljaju se putevi, nastavnici dobijaju plate, penzioneri penzije - sve funkcionise
Izgleda da ta kriza pogađa samo one Belgijance koji se po zanimanju bave . . . politikom. A možda i njihove kolege u drugim zemljama. Polako na videlo izlazi jedna, za njih jako surova istina: može se i bez njih! :D Već šest meseci ih nema da palamude, a nikom ni dlaka s glave, sve radi, sve je OK... Mislim, mora da su stvarno pandrknuli u duboku depresiju i krkaju Prozak k'o kokice. Edited by Yossarian
Link to comment
Izgleda da ta kriza pogađa samo one Belgijance koji se po zanimanju bave . . . politikom. A možda i njihove kolege u drugim zemljama. Polako na videlo izlazi jedna, za njih jako surova istina: može se i bez njih! :D Već šest meseci ih nema da palamude, a nikom ni dlaka s glave, sve radi, sve je OK... Mislim, mora da su stvarno pandrknuli u duboku depresiju i krkaju Prozak k'o kokice.
anarhisto :lol:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Formirana je prelazna vlada :).Drugarica se preselila iz Briza (Flandrija) u Brisel (Brisel :P). Otisla u opstinu da se prijavi i pocela na holandskom, salterusa je prekine "Gospodjice, molim vas pricajte francuski, ovo je Belgija" :blink:

Link to comment
  • 2 years later...

Bogumi, ako hosta neko zajebe pa navuče da jede carbonade flamande a on ga sa gnušanjem odgurne i naruči foie gras, il se pijan u punom kafiću javi na mobilni i kaže "U Anversu sam." biće sranja...

Link to comment
  • 2 months later...

Belgija *opet* bez vlade (sad s enesto manje brinem, poslali smo im znacajnu kadrovsku pomoc, ipak...)Ovog puta je problem region poznat kao Brussels-Halle-Vilvoorde ili skraceno BHVBrisel je bilangue a halle i Vilvoorde hoce da budu samo dutch... i opet rat zbog latinice/cirilice :isuse:a svi znamo da su pare za sve krive)dirljivo mi je da gledam moje belgijske prijatelje koje cela ta situacija, glupa koliko vec moze da bude proizvod politikanskih bolesnih umova, pogadjasad vidim, prikljucili se neki drugari grupi na facebook-u - koja se zove BHV uz prigodnu slicicu i propratni text: Barbecue, Hamac (lezaljka) i Vino (belo) :n14382168236_9777.jpg

BHV, je suis pour (Barbecue, Hamac & Vin blanc)Category:Common Interest - Beliefs & CausesDescription:si pour toi aussi BHV (Barbecue, Hamac & Vin blanc) est une philosophie de vie alors rejoint nous!Chaque merguez grillée, chaque sieste dans un Hamac, chaque vin blanc "descendu" est un soutien actif à notre groupe. N'hésite pas à partager les photos de tes actions BHV ;+)N'hésitez pas a rejoindre la version parallèle NL de notre groupe :http://www.facebook.com/group.php?gid=156837481967Privacy Type:Open: All content is public.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...