Jump to content
IGNORED

beopolis raus


kim_philby

Recommended Posts

Dodajmo Beopolisu i Deve'sdvojci i Zikine vinile.Sad su tu i stripovi i ploce i knjige. Europolis postade zanimljiv ni kriv ni duzan.edit. polis, centar... voteva

Edited by McCabe
Link to comment
Taman su nasuprot nove prodavnice B92. Verujem da je rešenje lako pronađeno jer Eurocentru očito manjka zakupaca, a udomljavanje knjižara jako lepo zvuči na TV i u štampi.
koliko ja znam, zakup u eurocentru im je dosta (skoro dvostruko) skuplji... a ima i zaposelnih koji 2 meseca nemaju platu
Link to comment
koliko ja znam, zakup u eurocentru im je dosta (skoro dvostruko) skuplji... a ima i zaposelnih koji 2 meseca nemaju platu
manje vise svi koliko ja znam.
Link to comment
  • 3 months later...

Pa, nisu ni imali platu jer su pokušavali da se izvade iz celog haosa i vrate na nulu. Mislim da im je sada ok, prostor je dobar, mislim da su raznim akcijama stavili do znanja najzad gde su se smestili. Jeste da nisu vidljivi sa ulice, ali imaju čini mi se sada veći prostor.

Link to comment

jeste, prostor je dosta veći. bila sam dvaput od kad je otvoreno i lepo je... nego sam se sad setila... od kad su u tom tržnom centru, nekoliko puta mi se desilo da čujem ljude kako kažu... a eto sad više nema beopolisa... ili isto to za onu samizdatb92 knjižaru.čini mi se da ima dosta ljudi koji ne znaju za to preseljenje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...