Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

Kada ova PST stvarno emituje program u 16:9... Ok, slika je fina i, kada se suzi na 4:3, uglavnom je odlična, ali "Poslednji samuraj" je jedina stvar koju sam ubo da je stvarno bio u 16:9...Sve ostalo kad prebacim: reklame, serije, juče sam zvirnuo i onaj ZMilioner, sve je u 4:3 formatu koji je samo deformisano raširen na 16:9...Evo sada daju Fair Game koji je origalno snimljen u 16:9, ali oni puštaju kopiju isečenu na 4:3, pa razvučenu na 16:9 ^_^

Link to comment
mali offJedna emisija Top Gear-a kosta 1600000€(bez honorara voditelja)
nagadjanja i pretpostavke on/cenim da je tu rec o nekom proseku. suvise su im emisije razlicite da bi se mogla dati cena tipa epizoda kosta 'toliko i toliko'. e sad i 1 moj mali doprinos 'rekla kazala' style: navodno je taj top gir nesto najskuplje serijskog tipa sto bbc proizvodi. da li najskuplje ikada ili trenutno nijesam upoznat. prisecajuci se i vrteci film unazad i obrativsi paznju na duzinu top gir serijala vrlo je moguce da je najskuplje ikada.pretpostavke i nagadjanja off/
Link to comment
Nekadašnja TV Foks upozorena da se neadekvatno predstavlja javnostiTelevizija PST nije PrvaPrva srpska televizija, odnosno nekadašnji Foks, promenio je skraćenicu na svom logotipu u PST umesto Prva, kako je u početku bilo, jer su dobili upozorenje od Republičke radiodifuzne agencije (RRA) da nemaju odobrenje da se nazivaju Prva, niti Prva srpska televizija, saznaje Danas. Naime, kada je TV Foks promenio vlasničku strukturu, od RRA su zatražili i promenu naziva ove TV stanice u PST, što im je odobreno. Uz zahtev za promenu imena, ova televizija je dostavila i izgled logotipa na kojem je bila skraćenica PST. Međutim, nakon medijske kampanje, do pre dva dana ova televizija je kao svoj pun naziv koristila „Prva srpska televizija“, dok je skraćenica bila „Prva“. S obzirom na to da PST nije korišćen, ova stanica se neadekvatno predstavljala, nakon čega je dobila upozorenje da mora da se naziva PST.Kako je Danasu rečeno u RRA, a to je i od ranije poznato, ova televizija je dobila odobrenje da promeni naziv u PST i ostavljeno im je da tu skraćenicu tumače kako žele. Kada je reč o sankcijama zbog takvog postupka, one nisu poznate, jer dosad nije bilo ovakvih slučajeva.Prema nezvaničnim informacijama, rukovodstvo ove televizije je u međuvremenu poslalo neformalno pismo RRA da im se ipak dozvoli da se nazivaju Prva, ali još nisu podneli zvaničan zahtev za promenu naziva. Iako je u logotipu u uglu ekrana promenjen natpis, u džinglovima ove televizije još se koristi oznaka na kojoj se nalazi „Prva“.Radoš: Način komunikacije sa gledaocimaAleksandar Radoš, direktor marketinga i komunikacije ove televizije, nije nam juče potvrdio da je televizija dobila upozorenje od RRA da mora da promeni naziv. On ističe da se ova stanica zvanično zove PST, ali da je na njima da odlučuju „na koji način će komunicirati sa gledaocima“, kao i da neće ponovo podnositi zahtev za promenu naziva. Kao razlog promene natpisa na logotipu u PST, Radoš kaže da je cilj komunikacije ove televizije sa publikom da to čini s vremena na vreme na različite načine.Danas
Link to comment

vidim Mariju Sherifovic peva neku pesmu,zastanem,shto nikada ne radim al ova depresija me na svashta nagnala,i chujem ...mojaa jedinaaa,moja prvaaa ljubav najvecaaa...taman pomislim ,,izashla Mara iz ormana i peva svojoj devojci pesmu...kad ono..moja jedinaaa,mojaaa prvaaa srpskaaa televizijaaa.. :puke: :puke: :ph34r::isuse: der gouz diper in maj depreshn

Edited by ivy
Link to comment

Na PST nova kuvarska reality emisija : Paklena kuhinja. Za 4 dana izvesni Sasa Misic treba da promeni losu kuhinju u Srpskoj Brvnari (koja je inace 1 odvratno prenabudzen splav)

Edited by Lezilebovich
Link to comment
Za 4 dana izvesni Sasa Misic treba da promeni losu kuhinju u Srpskoj Brvnari (koja je inace 1 odvratno prenabudzen splav)
ta "brvnara" je potencijalno, prica se, u vlasnistvu vrlo mutnih tipova. ignorisati u svakom slucaju. Edited by Bane5
Link to comment
potencijalno, prica se, u vlasnistvu vrlo mutnih tipova. ignorisati u svakom slucaju.
bio sam tamo pre godinu dana i bez ikavog preterivanja mogu da kazem da nikada nisam jeo goru hranu. svi smo ostavili pune tanjire i napustili splav posle 5 minuta od kada nam je donesena hrana.
Link to comment
ta "brvnara" je potencijalno, prica se, u vlasnistvu vrlo mutnih tipova. ignorisati u svakom slucaju.
susednui splav istog vlasnika, fantasticni i prelepi Babylon je izgoreo, a podignut je jos lepsi i stariji COCO. Edited by Lezilebovich
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...