Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

Znači kakvo govno ova Jovana ...
I kako ona maltretira te reportere što se uključuju...
Mislim možemo reći ko ih šiša kad joj dozvoljavaju to, ali ipak ostaje to kako se ona ponaša



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

srpski anchor.

trebala je ova desna kada se vratila u ofis da je klasicno nokautira u wcu ili negde gde nema kamera i svedoka.

'jel si ti depresivna? aha, imam f3.2.1, al sta to tebe bole picka.

 

jao mediji, jao novine, jao radio i televizije, jao sredstva javnog informisanja

idite u neku arhivu, pa uzmite politiku iz 70ineke pa vidite kako se pisalo i pitalo. da, u vreme verbalnog delikta i spavanja na klupi u parku.

pa pola tih intervjua i komentara bi istreslo iz gaca ove na vlasti da se ne sastave, osim da ih av ne grli, tesi i ljubka pojedinacno.

Link to comment
9 minutes ago, foto said:

idite u neku arhivu, pa uzmite politiku iz 70ineke pa vidite kako se pisalo i pitalo. da, u vreme verbalnog delikta i spavanja na klupi u parku.

pa pola tih intervjua i komentara bi istreslo iz gaca ove na vlasti da se ne sastave, osim da ih av ne grli, tesi i ljubka pojedinacno.

da ne preterujemo

:fantom:


 

e

i da ne bude zabune, ondašnja druga liga je sve sam pulicerc za ovo danas

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

o, drkao ja nesto po arhivi iz 70ineke.

tu je glavni problem sto moras da naucis politicki jezik toga vremena. inace lupale su se tu zauske samo takve. izvlacile privredne afere. ja to citao kroz arhivu, a ranije slusao pice matoraca koje sam uzimao sa rezervom. nije to bilo bas samo prenosenje govora druga tog i tog. svasta se tu provlacilo medj redovima.

i mene je popilicno zacudilo. e mozda se narod nije bas udubljivao u to ali imao sam i sam losije misljenje o tome dok nisam sam krenuo da citam. zatrpaju te sa gomilom fraza i citata da ako pazljivo ne citas lako ti promakne nesto veoma zanimljivo a mozda i prediktivno.

pa pogledaj malo i pop kulturu tog doba, uvijalo se to u oblande /neki i nisu/ ali nije latinka uspela ipak sve stripove da cenzurise.

 

edit:

mislim da je @harper, @namenski ili jos neko pricao o tome da si morao da znas taj zvanicni jezik partije inac je zvucalo kao gomila pamfleta.

 

edit2:

KUMSE pa sto  ne nepisa odma EDIT nego pisem ovoliki carsav zbog nerazumevanja

:D

Edited by foto
Link to comment
srpski anchor.
trebala je ova desna kada se vratila u ofis da je klasicno nokautira u wcu ili negde gde nema kamera i svedoka.
'jel si ti depresivna? aha, imam f3.2.1, al sta to tebe bole picka.
 
jao mediji, jao novine, jao radio i televizije, jao sredstva javnog informisanja
idite u neku arhivu, pa uzmite politiku iz 70ineke pa vidite kako se pisalo i pitalo. da, u vreme verbalnog delikta i spavanja na klupi u parku.
pa pola tih intervjua i komentara bi istreslo iz gaca ove na vlasti da se ne sastave, osim da ih av ne grli, tesi i ljubka pojedinacno.
Još ova Željka je, koliko je ja znam stvarno ok stvorenje..



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Pritom je prilog bio o depresiji, ne treba pominjati koliko je ovakav pristup temi problematičan...
Negde bi kontam popila suspenziju samo tako.
Govno se ovim sprda sa vrlo ozbiljnom bolešću...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

@fotoPetricic, 1973, u konkurenciji za itekako prestiznu nagradu za karikaturu koju su dodeljivale Vecernje novosti...

Na temu predsednika SIV-a/vlade.

 

On 6.8.2019. at 21:57, namenski said:

Dusan-Petricic-Novosti-1973.jpg

 

Dušan Petričić, Večernje novosti, 1973...

Za nemusti partijski jezik i ovako i onako: zaduzenitm su imali Komunist, imali su partijske sastanke, i one zatvorene na kojima su se proradjivale razne gluposti, ali i pitanja za koja nije bilo potrebno znati nemusti jezik.

Uostalom, opravdano bi bilo postaviti danas - kao sto se postavljalo I onda - pitanje sta, sto se tajnosti tice, znaci zatvoreni partijski sastanak u partiji koja broji 1.5 - 2,000,000 ljudi, tako nekako.

Obaska sto je jedno proradjivati pizdarije ove ili one emigracije, ovog ili onog domaceg politicara koji zbog necega treba da leti, ili se zaozbiljno spremati za moguce sovjetsko zavodjenje reda i u Jugoslaviji, posle Cehoslovacke 1968...

Ostatak pucanstva je - mereno ne samo danasnjim kriterijumima - bio isto, ako ne i bolje informisan od prosecnog zapadnjaka: spoljnopoliticke rubrike Politike recimo, sa sve plejadom vrhunskih dopisnika iz inostranstva, danas mogu da se citaju kao udzbenik diplomatije.

Ne zaostaju ni unutar politicke: od Vaska Ivanovica, pa dalje, pisem po secanju, uostalom dovoljno je u bilo kojoj jacoj biblioteci potraziti tadasnje novine.

TV emisije i serije da ne pominjem.

U Beogradu se u boljim kioscima prodaju NYT, Newsweek, Time, par cajtunga, americka i britanska citaonica su na izvolte, americka ambasada nesmetano distribuira - postom - Pregled, koga zanima moze i to da potrazi: pritom UDBA ne dezura na ulazu u pomenute citaonice, niti hapsi clanove istih.

BTW, govorimo o zemlji I vremenu u kome na BU predaju 1 Radomir Lukic, deklarisani nemarksista, koji u Jugoslaviju pratkticno uvodi sociologiju, notornu Teoriju drzave i prava da ne pominjem, Jovan Djordjevic, pisac svih jugoslovenskih ustava od Vidovdanskog :D, Milan Bartos, Andrija Gams, Sergije Lukac kad pomenusmo novinarstvo, dok vajni disidenti za kaznu rade u naucnim institutima i to ne kao domari ili lozaci, nego kao naucni saradnici ili uzivaju u raznim Fulbrajtima - analogiji danasnjih NVO, izlazi 1 Praxis, na Korculi filozofi seru sve u 16...

Naravno da postoji gomila onoga sto se ne moze, ne sme: ne sme se na Marsala, na partiju i ovako I onako, ali se ne sme ni Princ Eugen divizija da proglasi za folksdojcersku seosku strazu...

U sred komunjarskog srbomrzenja i strahovlade snimljen je verovatno najposteniji film o Srbiji u WW1, Mars na Drinu naravno, solunci, nosioci Karadjordjeve zvezde se uredno pozivaju u kasarne prigodom polaganja takozvane zakletve, drze govore...

Sve u svemu, paradoks zemlja: kao vojna tajna drze se podaci o recimo Galebu, avionu, nigde u domacoj stampi ne mozes da nadjes ni naznaku podataka, cak ni u tragovima: otvoris Flight International i tamo preko cele strane vidis reklamu za isti pod parolom 'kupite povoljno'

Ali zemlja u kojoj se nesto krece, mrda, u krajnjoj liniji napreduje, u kojoj se zivi sa narativom da ce sutra biti bolje nego danas.

Danasnja sranja, novokomponovana istorija koja pocinje od 1990, sa akcijasima koji su morali da idu na radne akcije, clanovima partije koji su morali da budu clanovi, slavama koje nisu smele da se slave, svodjenje sopstvene istorije na pricu o spavanju u parku I jeftinim letovanjima, opstoj nesloboditm ce nam se kad-tad obiti o glavu.

Link to comment

Недавно је било кад су јој у јутарњем гостовали играчи Партизана, мислим да је био Страхиња Павловић и још неко. Толико је била безобразна да нисам имао ријечи, буквално је зајебавала момке.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Nego, kako je to Žarko Jokanović završio pišući scenario za sapunicu na naprednjačkoj TV stanici?

Zar ne beše on oštar protivnik ove vlasti? Gle čuda, i žena mu konačno dobila neku ulogu, i to glavnu. :rolleyes:

Link to comment
11 hours ago, mraki said:

Nego, kako je to Žarko Jokanović završio pišući scenario za sapunicu na naprednjačkoj TV stanici?

Zar ne beše on oštar protivnik ove vlasti? Gle čuda, i žena mu konačno dobila neku ulogu, i to glavnu. :rolleyes:

a jbg svako ima svoju cenu...

ona mucenica ceo zivot misli da je glumica pa  ovo dodje kao terapija, a svako normalan bi za lek za bliznjeg ucinii skoro pa sve.

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 1.12.2019. at 18:18, msv said:

Jovana Jovančić počela da vodi Vesti nedeljom. Agresivan reporterski nastup prenela u studio, samo što ne šamara.

 

Dala otkaz.

Edited by msv
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...