Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

Kosava uopste ne zasluzuje nacionalnu pokrivenost, ali ju je dobila.
e, a gde se to dobijaju nacionalne frekvencije? ja bih da otvorim TV i dobijem nacionalnu frekvenciju, pa reko da te pitam za savet. Edited by Grunf
Link to comment
nije zeljko mitrovic, sigurno.
Ne verujem trenutno je zauzet zavaljivanjem TV Avala koju niko nece...A recimo oni su menjali tu "vlasnicku strukturu" barem 5 puta od dobijanja frekvencije i tu mislim na legalnu-paprnatu varijantu tako da to nije nista neobicno jedni izlaze drugi ulaze 10%+-...Naravno iza svega je u jednom trenutku stao Z.M. ali ne i u papirima...
Link to comment
  • 8 months later...

Oce neko da mi objasni kojom to logikom je FOX preimenovan u "PrvaSrpskaTelevizija"? :blink: Prvo, poznaju li gramatiku, pa da znaju da se "srpska" i "televizija" pisu malim slovom?I po cemu su oni to "prvi"? Da li su mozda najstariji? Nisu, naprotiv. Prvi po gledanosti? Ni to. Prvi po kvalitetu programa? FOX to svakako nije bio (FOX je realno bio tres totalni) a ovi tek treba da dokazu da su po kvalitetu br. 1, ako uopste to mogu da budu.Kakva glupost :blink:

Link to comment
Prva tv osnovana u Srbiji
vatafak?Kampanja im je jako cudna, nedorecena zapravo. Printovi po gradu su odlicni, pitki, ali ne komuniciraju nista drugo do "prva srpska televizija". Naravno, ako su hteli da zbune uspeli su. Prva srpska 16:9?Jaka stvar. Onda je i BK bila prva srpska DV. A RTB prva srpska Beta etc. Verovatno cemo dobijati po jednu prvu srpsku televiziju svake godine npr. posle sajma broadcast tehnike u Holandiji.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...