Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

to je i dalje 49%. sta je sa preostalih 51%?pitam zato sto je vec par nedelja u opticaju vest da je deal izmedju FOX-a i RTL-a prakticno gotov i da je pitanje trenutka kada ce biti obelodanjen (dokaz za to je bilo odbacivanje kompletnog news formata unutar FOX programa, da bi bio laksi za prodaju, neopterecen programskim dubiozama i prosto - jeftiniji iz perspektive buduceg kupca). ovo sto se desilo danas je dosta tesko za tumacenje iz niza razloga. manjinski paketi se u srpskim televizijama osakacenim krizom nude za dosta male pare u odnosu na sitaciju od pre 18 meseci, dok se vecinski opet tesko daju ili se trazi ozbiljan novac. ono sto ne kapiram je zasto bi RTL - ako ide na 51% - prepustio grcima prakticno ubiranje profita od RTL-ovog angazmana za osetno manji novac nego sto ce oni morati da plate.druga opcija je da su odustali sto je generalno jako los signal drugim srpskim televizijama - ako jedan dobro organizovan i formatiran sistem kao sto je FOX ne moze da privuce RTL, nece ga niko privuci.treca opcija je da mi je logika losa, sto je najverovatnije.

Link to comment

Ako je neka vest mogla manje da me ražalosti, to je svakao ova. Nikakav program, bajati filmovi, vesti koje niko ne gleda, Survivor koji je budalaština. Povremeno sam volela da odgledam ninje, ali oni više nisu na repertoaru.Jedino pozitivno je što su emitovali 4 sezone Losta, pa je moja mama mogla da se posveti toj seriji, naravno nije im palo napamet da prikažu i petu, šestu da i ne pominjem. Koliko sam pročitala u novinama taj Grčki kanal je varijacija Pink diskoteke, pa ga sigurno neću gledati.Jedino ne bih volele da ukinu Fox life i crime.

Link to comment
aj me, keve ti, prosvetli koje su to serije dzaba imali, i kako ti to uopste zamisljas da televizija dodje i pocne da emituje nesto za sta je neko drugi kupio eksluzivna prava?
bez namere da ulazim u dalju raspravu...Fox je jedna od najpoznatijih kablovskih televizija, koja ima svoju produkciju serijskih i filmskih programa i koja moze svojoj cerki firmi u Srbiji da da exkluzivna prava na neke od serijala koji pustaju. Simpsone, The Shield, House M.D. i mnoge druge. Na taj "dzabe" program sam mislio. Ako mogu da naprave Fox Life i Fox Crime, koji su odlicni, zasto ne mogu svojoj "maticnoj" kuci u Srbiji da "poklone" neku od novih serija. Na to sam mislio.Ponovo, bez namere da ulazim u dalju raspravu! Edited by Milosh76
Link to comment
Ako je neka vest mogla manje da me ražalosti, to je svakao ova. Nikakav program, bajati filmovi, vesti koje niko ne gleda, Survivor koji je budalaština. Povremeno sam volela da odgledam ninje, ali oni više nisu na repertoaru.Jedino pozitivno je što su emitovali 4 sezone Losta, pa je moja mama mogla da se posveti toj seriji, naravno nije im palo napamet da prikažu i petu, šestu da i ne pominjem. Koliko sam pročitala u novinama taj Grčki kanal je varijacija Pink diskoteke, pa ga sigurno neću gledati.Jedino ne bih volele da ukinu Fox life i crime.
A dobro, tebi i ovako ne valja niti jedan kanal koji se ovde emituje.
  • +1 1
Link to comment
bez namere da ulazim u dalju raspravu...Fox je jedna od najpoznatijih kablovskih televizija, koja ima svoju produkciju serijskih i filmskih programa i koja moze svojoj cerki firmi u Srbiji da da exkluzivna prava na neke od serijala koji pustaju. Simpsone, The Shield, House M.D. i mnoge druge. Na taj "dzabe" program sam mislio. Ako mogu da naprave Fox Life i Fox Crime, koji su odlicni, zasto ne mogu svojoj "maticnoj" kuci u Srbiji da "poklone" neku od novih serija. Na to sam mislio.Ponovo, bez namere da ulazim u dalju raspravu!
A kako misliš "da poklone" kad su prava već odavno rasrodata za većinu tih serija sa teresterijal?
Link to comment
A kako misliš "da poklone" kad su prava već odavno rasrodata za većinu tih serija sa teresterijal?
Pa nisu to jedine serije koje producira FOX? A drugo ko ima pravo na Simpsone i zasto ih ne emituje? Zasto je House MD prodat Nacionalnoj TV umesto svom Fox-u... i tako dalje...
Link to comment
to je i dalje 49%. sta je sa preostalih 51%?pitam zato sto je vec par nedelja u opticaju vest da je deal izmedju FOX-a i RTL-a prakticno gotov i da je pitanje trenutka kada ce biti obelodanjen (dokaz za to je bilo odbacivanje kompletnog news formata unutar FOX programa, da bi bio laksi za prodaju, neopterecen programskim dubiozama i prosto - jeftiniji iz perspektive buduceg kupca). ovo sto se desilo danas je dosta tesko za tumacenje iz niza razloga. manjinski paketi se u srpskim televizijama osakacenim krizom nude za dosta male pare u odnosu na sitaciju od pre 18 meseci, dok se vecinski opet tesko daju ili se trazi ozbiljan novac. ono sto ne kapiram je zasto bi RTL - ako ide na 51% - prepustio grcima prakticno ubiranje profita od RTL-ovog angazmana za osetno manji novac nego sto ce oni morati da plate.druga opcija je da su odustali sto je generalno jako los signal drugim srpskim televizijama - ako jedan dobro organizovan i formatiran sistem kao sto je FOX ne moze da privuce RTL, nece ga niko privuci.treca opcija je da mi je logika losa, sto je najverovatnije.
Kad smo vec kod toga sta je u opticaju:Odavno se prica da BE92 pregovara sa RTL-om...Takodje koliko ja znam FOX Srbija je u dosta dobrom stanju sto se tice dugova tj. mali su.Takodje onaj studio i redakcija je rental nije nista tamo sagradjeno za njih to je dil sa VIT-om...Videcemo najveci problem kod svega je sto je FOX dizao lestvicu za ostale , kao nekad BE92, ali i tu je doslo do pada , pa sad i ovo je verovatno korak nazad.Jbga korak napred nazad dva....
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...