Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

Fox je imao super potencijal, imali su dzabe serije, dali su nam Terapiju u setajucem terminu i zilion spansko-venecuealnskih 3 razrednih serija. Imaju odlican sport, a dali su nam... da li oni uopste imaju sportski program??? I naravno, onaj pateticni rijaliti show, za koji svi znaju da je namesten...Imaju odlican/gledan informativni program, a ovde su smanjili redakciju za, bar, polovinu i potpuni su raspad.Kakav je Grcima taj osnovni kanal? Imaju li uopste u nekoj drugoj zemlji u okruzenju svoj kanal, pa da poredimo?

Edited by Milosh76
Link to comment

sve da ih uzme Palma Plus ne bi neka steta bila. Kengura su pustili doslovno na desetine puta za ovih par godina koliko postoje. imaju najidiotskije kvizove (Djak petak, Ludi kamen...) a jedini koji je valjao (Kes taksi) je smorio jos odavno. Kviskoteka je bila super mada su ih igraci ispalili. program im se svodi na nindze, vikinge, rvace i ostale emisije za debile i malu decu, a gledanost im izvlaci Kesic (znaci nista bolje od Metropolisa). nadao sam se da ce Fox biti neki pandan hrvatskom RTL-u (nije ni to ne znam koji nivo) ali ispalo je tesko sranje.jel se to odrzava nekako na Fox Life/Crime?

Link to comment
Kakav je Grcima taj osnovni kanal? Imaju li uopste u nekoj drugoj zemlji u okruzenju svoj kanal, pa da poredimo?
Grčka verzija Pinka, u Bugarskoj kupili jako popularan i izuzetno gledan kanal Nova TV, koji je propao posle nekih 10 meseci
Link to comment
program im se svodi na nindze, vikinge, rvace i ostale emisije za debile i malu decu, a gledanost im izvlaci Kesic (znaci nista bolje od Metropolisa).
Valjda je Kesic za debile i malu decu, a gledanost izvlace nindze?
Link to comment

well, to otprilike vazi za sve srpske i srodne kanale, osim mozda hrta. meni su nindze i slicne emisije zabavne. ne nesto bez chega ne bi mogao, ili sto bi stalno pratio, ali su super. a i dolph lundgren je car.

Link to comment
Ne, oni su deo italijanskog Foxa
Sve evropske televizije News Corpa su sada pod italijanskim nadzorom. Srpski FOX je do pre izvesnog vremena bio pod nadzorom bugarskog FOXa (kao i FOX Crime i FOX Life), trebalo je i crnogorski, da je otvoren. Na srecu ili ne, batilili su sve to, bez obzira sto su napravili studio, kupili automobile i zaposlili izvestan broj ljudi tamo. Po svemu sudeci, news corp se povlaci iz vecine post komunistickih zemalja. Gasenje srpskog FOXa nema previse veze sa lokalnim rezultatima, u pitanju su globalni problemi News Corpa. Mislim da je prilicna steta sto odlaze. Svojom pojavom su podigli standarde vesti u srbalja, kako svojim studiom i nacinom prezentovanja, tako i nacinom snimanja i montiranja priloga za vesti. Inace, sam bob zna zasto se FOX u Srbiji zvao tako, jer je praksa do tad bila da se njihove televizije u Evropi ili zovu nekako lokalno (BTV u bugarskoj) ili da se zovu SKY, kao u Italiji ili Engleskoj.
imali su dzabe serije,
aj me, keve ti, prosvetli koje su to serije dzaba imali, i kako ti to uopste zamisljas da televizija dodje i pocne da emituje nesto za sta je neko drugi kupio eksluzivna prava? Edited by Grunf
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...