Jump to content
IGNORED

iznajmljivanje stana


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

jbmumtr, meni struja ispod 7K ne silazi ni zimi ni leti, zimi kad dogrevam do 10Kisto stedljive sijalice, al ploca umesto plina.kad citam sta pisete mislim da me potkradaju..
+1
Link to comment

ja imam masinu za pranje i susenje, za sudove (dobro, obe su neka ona stedljiva kategorija), sporet plocasti, bojler stalno ukljucen, 6 reflektorki malih u kuhinji, 4 u sobi, 6 g9 u predsoblju, 3 u spavacoj, grejalicu ponekad zimi, i najvise me je struja kostala nesto preko 3000 zajedno sa rts haracem. net je 2000, telefon 1000, kablovska 900, informatika 1800. grejanje je 4-7000 zimi jer je u zgradi gasna podstanica, ali placam samo 6 meseci, pa izadje jeftinije nego kod onih koji centralno placaju svih 12 za iste kvadrate. i ne mogu te stedljive sijalice, prvo me bole oci, posle me pece mozak od njih.

Link to comment
ja imam masinu za pranje i susenje, za sudove (dobro, obe su neka ona stedljiva kategorija), sporet plocasti, bojler stalno ukljucen...
cenim to.
Link to comment
  • 1 month later...

izdaje se stan u zemunu, glavna, jednosoban, 30 kvadrata, sa namestajem, ima sve sto treba da ima, sveze renoviran.ako nekog zanima moze na pp da dam kontakt.ako nije pravo mesto neka se premesti gde jeste.zahvaljujem.

Link to comment

evo da i ja, sa pajapatkom, oduzmem štafetu od ovih zlehudih podstanara i štediša i da objavim dugotrajno iznajmljivanje stana bez nameštaja, lepo okrečenih i opločanih 50 kvadrata, cg, 2 tel. broja. ispod narodnog pozorišta. pošto je prvi sprat, živa zgodacija za kancelarije. što je do nedavno i bilo.e, sad. ponude se primaju od odmah do daljeg, a odgovaranje i odlučivanje će da se obavi polovinom avgusta.prednost imaju dobro vaspitani nad dobro obučenima.poz

Link to comment
  • 3 years later...

ako nekog zanima ili zna nekoga da ga zanima da iznajmi jednoiposoban (41m2) stan u zemunu, 22. oktobra, centralno grejanje, sveze okrecen, sa potpuno novom PVC stolarijom, neka me cimne na pm za fotke, cenu, i sve ostalo  :fantom: 

Link to comment
  • 2 weeks later...

58 kvadrata, stan u kući, okej izolacija i drvenarija, od oko od 1000 (oktobar/novembar), do blizu 4000 (decembar/januar), pa februar/mart opet oko 1000 ili malo jače. Dobar je raspored, greje se sa jednog mesta (dnevna/trpezarija/kuhinja u komadu). Greje se ok, ne da sediš u šorcu i majici, ali pristojno.

Link to comment

traži da ti pokažu račune za period dec/jan/feb pa ćeš videti.

u principu, kao i kod drugih vidova grejanja, sve zavisi od izolacije, stanja drvenarije, visine plafona, pozicije stana u zgradi i toga koliko dugo u toku dana greješ. spoljna temperatura se podrazumeva.

naravno i toga da li su i šporet i bojler uključeni u potrošače. ako jesu, trošićeš više i tokom čitave godine. u protivnom, plaćaš gas samo onda kad imaš potrošnju za grejanje.

ja grejem kuću pa su moji računi daleko već, najveći su u periodu dec/jan/feb.

kada je noću T u minusu, grejanje ostavljam da radi celu noć. volim da mi je toplo.

 

edit: grejanje na gas nije jeftino ali možeš da ga uključuješ i isključuješ, određuješ temperaturu prema sopstvenim potrebama

Edited by beta kentauri
Link to comment

potreban stan u bgd, idealno sa dvije sobe ali ne i nuzno, za curu sa dvije macke (od kojih jednu zovemo kitler jer izgleda kao hitler :) ), sa stabilnim netom, stari bgd (ka centru) mada moze i nbgd blize mostovima a i zemun, do 350 eura mjesecno, na duze vrijeme.

 

pitam za drugaricu :)

Edited by morgana
Link to comment

Može za te pare sigurno.

 

Moj savet agencija. Platiš 50% prve kirije, al uštedis veliko cimanje. A i mnooogo je veća ponuda koje imaju agencije, nego direktni vlasnici. Jer je vlasnicima lakše i sigurnije preko posrednika. A i besplatno je za njih.

Link to comment

potreban stan u bgd, idealno sa dvije sobe ali ne i nuzno, za curu sa dvije macke (od kojih jednu zovemo kitler jer izgleda kao hitler :) ), sa stabilnim netom, stari bgd (ka centru) mada moze i nbgd blize mostovima a i zemun, do 350 eura mjesecno, na duze vrijeme.

 

pitam za drugaricu :)

 

hmm, pisem ti pm

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...