Jump to content
IGNORED

iznajmljivanje stana


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

On 22.12.2022. at 23:08, napadaj said:

Kapiram, ali svejedno nema logike, jer je to najgori dom u Beogradu, uz Miku Mitrovića. U Rifatu su sobe bedno male, kupatila su zajednička, dom nema svoje terene i na svakoj raspodeli ga uzimaju najlošiji studenti koji su na dnu liste. Niko ko ima para ne  bi živeo tu, već bi kupio mesto u nekom dobrom domu ili bi plaćao stan.

Ako smo i ti i ja u pravutm kakvi li su tek oni iz boljihtm domova... :ohmy:

Link to comment
  • 4 weeks later...

Srecno Djordje!

 

Gledala sam oglase pre neki dan, stan u Jerkovicu, 1spavaca soba minijaturna +dnevna 500eur, drugi u Vojvode Stepe iznad Komande, slicna kvadratura, 600eur

Namestaj iz doba ranog socijalizma u oba stana.

300 eur depozit kao garancija da nista nece biti osteceno.

Da li su svi poludeli????!!!!!

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

video sam neke stanove 25 - 35 kvadrata, bele vode, labudovo brdo, rakovica oko 250 €. treba mi manje. prolmakao mi jedan tu blizu od 17m2

namešten i u prizemlju za 200 €. tako nešto mi treba. da se sestra što manje kreće po prostoru.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, djordje geprat said:

video sam neke stanove 25 - 35 kvadrata, bele vode, labudovo brdo, rakovica oko 250 €. treba mi manje. prolmakao mi jedan tu blizu od 17m2

namešten i u prizemlju za 200 €. tako nešto mi treba. da se sestra što manje kreće po prostoru.

jesi li razmisljao o domovima za stare? i imas nesto sto se zove tudja nega i pomoc, tako nesto . mislim da se dobija od rfzo

Link to comment
29 minutes ago, munze said:

jesi li razmisljao o domovima za stare? i imas nesto sto se zove tudja nega i pomoc, tako nesto . mislim da se dobija od rfzo

to je ono o čemu sam dumao juče. dom za stare košta. posle svih priča ne znam na šta će da se naiđe. ne može o trošku države pošto ima ćerke koje bi, po zakonu, morale d je izdržavaju. sudskim putem ako ne drukčije. praktično, nemoguće. dodatak za negu je moguć no procedura traži vreme. krenućemo u to. ta neknada je 20000, koliko i njena penzija. videćemo. krajem nedelje ide samnom u selo, do daljeg. komplikovana je priča, da ne dužim.

 

u ponedeljak mi sleduje da iščačkam gde joj je zdravstveni karton i da idemo u Intezu da zameni karticu jer ne zna PIN.

 

a taman sam se ponadao da mirno plovim ka večnoj luci. jasno, odustali smo od kanade.

  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment
to je ono o čemu sam dumao juče. dom za stare košta. posle svih priča ne znam na šta će da se naiđe. ne može o trošku države pošto ima ćerke koje bi, po zakonu, morale d je izdržavaju. sudskim putem ako ne drukčije. praktično, nemoguće. dodatak za negu je moguć no procedura traži vreme. krenućemo u to. ta neknada je 20000, koliko i njena penzija. videćemo. krajem nedelje ide samnom u selo, do daljeg. komplikovana je priča, da ne dužim.
 
u ponedeljak mi sleduje da iščačkam gde joj je zdravstveni karton i da idemo u Intezu da zameni karticu jer ne zna PIN.
 
a taman sam se ponadao da mirno plovim ka večnoj luci. jasno, odustali smo od kanade.

Đorđe,
Teško je, sve razumem.
Znam da imaš kome da se obratiš, ali ako nešto treba "iz iskustva" koje na žalost imam, slobodno pitaj.
Može i na PM, ako nećeš ovde...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

@djordje geprat, ta priča oko naknade za tuđu negu i pomoć nije toliko komplikovana

znam, jer je moja drugarica to radila za svoju majku i zbilja nije čak ni dugo potrajalo

mislim da je najbitniji nalaz lekara i dijagnoza, posle sve ide nekim ustaljenim trasama

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

tacno, nije procedura komplikovana (moja baba je zbog demencije ostvarila pravo na tudju njegu i pomoc), ide od ljekara ka komisiji i odluci dosta pravolinijski.

Edited by morgana
Link to comment
4 hours ago, djordje geprat said:

video sam neke stanove 25 - 35 kvadrata, bele vode, labudovo brdo, rakovica oko 250 €. treba mi manje. prolmakao mi jedan tu blizu od 17m2

namešten i u prizemlju za 200 €. tako nešto mi treba. 

 

Kakvo ludilo. Razmišljao sam da izdam svoj mali stan kod Kluza na leto. Ideja mi je bila da tražim oko 200€. Sad ispada da bez 300€ ispadam budala. 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Mos said:

 

Kakvo ludilo. Razmišljao sam da izdam svoj mali stan kod Kluza na leto. Ideja mi je bila da tražim oko 200€. Sad ispada da bez 300€ ispadam budala. 

Ne bi da sugerisem cene ali ako ne izdaješ nekom koga znaš, pogledaj samo cene slične kvadrature u istom kraju.

 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, djordje geprat said:

to je ono o čemu sam dumao juče. dom za stare košta. posle svih priča ne znam na šta će da se naiđe. ne može o trošku države pošto ima ćerke koje bi, po zakonu, morale d je izdržavaju. sudskim putem ako ne drukčije. praktično, nemoguće. dodatak za negu je moguć no procedura traži vreme. krenućemo u to. ta neknada je 20000, koliko i njena penzija. videćemo. krajem nedelje ide samnom u selo, do daljeg. komplikovana je priča, da ne dužim.

 

u ponedeljak mi sleduje da iščačkam gde joj je zdravstveni karton i da idemo u Intezu da zameni karticu jer ne zna PIN.

 

a taman sam se ponadao da mirno plovim ka večnoj luci. jasno, odustali smo od kanade.

imas na sajtu rfzo odeljak izabrani lekar. ukusas maticni broj i lbo sa zdravstvene knjizice i izbaci ti ime lekara, onda po imenu trazis dz

Edited by munze
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

brat i njegova djevojka moraju da do 1. marta isele iz stana.

ako neko izdaje ili zna nekoga - traze  dvosoban, dvoiposoban stan, a da cijena iole ima smisla. stari grad, nbg, zemun, palilula ili malo sire.

ako imate koga i da pitate, bila bih veoma zahvalna :)

 

dobri su stanari, imaju redovna primanja i dvije fino vaspitane mace.

 

stanodavac je i sam dobio otkaz iz veceg stana koga iznajmljuje i to je pokrenulo proces. vraca se u svoj stan jer ima bolesno dijete i ne moze da trazi nove opcije.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Potreban stan Čukarica, Čukarička padina, Banovo brdo, Žarkovo. Dvosoban. Ali važno, useljavanje nije odmah, dakle nešto što može malo da sačeka ili će u perspektivi biti prazan....tnx.

Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...