Jump to content

iznajmljivanje stana

Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Hamlet Strašni

Pa da. A podstanar plaća samo ako je pravno lice...

Inače ide samo oporezivanje

• Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Frank Pembleton

27

• ivy

14

• slepa živana

14

• Tihajeza

11

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Znači dobila si posao

Uz rec: to je najogavnija novokomponovana novotarija, bez veze sa praksom, nacinom zivljenja, tradicijom, ma cim 'oces. Kuhinja spojena sa dnevnom sobom, odvojena sankom , kuhinja u koju moze da

u crnoj gori se npr dnevna ne racuna, samo spavace... msm to je sve stvar konvencije, recimo, u rusiji i americi je prizemlje prvi sprat, ono sto je nama prvi sprat njima je drugi itd

Svemir Zeka
On 18.2.2021. at 9:14, ivy said:

@pt 2.0

ja mislim da u ,,nenamesten,, stan ne idu uredjaji..samo ugradna kuhinja i nista vise..

pa evo sad kad budemo imali taj neki stan pa kad ga budemo iznajmljivali ja razmisljam da bi trebalo da ide ili skroz nenamesten znaci samo ugradjena kuhinja ili skroz namesten sa sve krevetima,sofom,stolom,stolicama i uredjajima...nekako mi je tesko zamisliti nesto izmedju....

Kad smo se mi selili (nekoliko puta), bilo nam je najvažnije da ima što moguće više plakara, ormara. To kad rasklapaš i premeštaš, to se jednostavno sjebe, i možeš da ga baciš, ako se često seliš. Bela tehnika - kako kome, mi imamo svoju, ali nekima odgovara da ima u stanu. Ali što se tiče nameštaja za sedenje i spavanje, lično zaobilazim tudje, i nosim svoje, po potrebi kupujem novo. Predlog: ili bez toga, ili da bude novo. Poslednji put smo prihvatili krevet i dušeke za decu, sasvim novi, u celofanu.  

hvala na predlozima... da planirala sam,pored ugradne kuhinje i neki ugradni plakar u npr spavacoj sobi i jos jedan gde bude mogao da to bude to...ali videcemo...