Jump to content
IGNORED

iznajmljivanje stana


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

6 hours ago, Strucnjak said:

Nisam cuo za slicnu situaciju.

Kod mene slična situacija. Isto smanjili.

 

Ed.

30%

Edited by dùda
Link to comment

Ja pričao sa stanarom na temu smanjivana, on rekao:
Niste mi tražili depozit, dali ste povoljnu cenu, ja radim ful i sada, nema potrebe...

Iskreno, to što on plati odmah ode u drugi "bunar" tako da se nisam gicao[emoji769] da sam smanjujem...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
20 hours ago, maharaja said:

A ako ima više stanova u ponudi, to su verovatno prsli razni airbnb. Što je dobro.

nisu svi. oni se znatno razlikuju od standardne ponude, po nameštaju, da kažem po dizajnu i uopšte. ima ih, ali nije samo to.

pojavilo se dosta prosečnih stanova, kao recimo u julu i avgustu kad odu studenti. samo što sad nije taj period i već ih ima malo više.

18 hours ago, Caligula said:

evo upravo dao stanarinu, ni reci o smanjenju a ja nisam u fazonu da prosim. Ako budem pregovarao cenu, bice zato sto sam nasao povoljniji stan.

isto. jedino što me je gazdarica pitala da li primam platu. verovatno je imala neki plan za slučaj da pokušam nešto da žickam, ali ni ja nisam u tom fazonu. sačekaću još mesec dana pa ću videti kako će izgledati ponuda. i inače sam planirala da preko leta kad odu studenti, nađem nešto jeftinije, pošto mi je ovo preskupo. sad mislim da će se to malo ubrzati... neću čekati avgust.

 

hvala svima na informacijama!

Link to comment

Vidim ima puno mučenika koji traže stan,a ima i ovih velikomučenika što izdaju.Ako neko zna za stan za izdavanje u Braće Jerković,slobodno nek javi.Hvala

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Link to comment
Vidim ima puno mučenika koji traže stan,a ima i ovih velikomučenika što izdaju.Ako neko zna za stan za izdavanje u Braće Jerković,slobodno nek javi.Hvala

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока


A što misliš da su ovi što izdaju velikomučenici?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Šala - komika......izdajem i ja u mom selu stan,al nema posla....ne moraš odmah da skačeš

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Link to comment
20 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

da, to je idealan scenario, plus zenina plata.

 

I jos zena da nasledi neki stan,ne da budes baksuz kao ja.:cool:

Link to comment
  • 3 months later...
9 minutes ago, mustang said:

ili ako mogu linkovi preko cega je najbolje traziti stan 

ja sam najbolji stan u svojoj podstanarskoj epopeji pronašla preko ovog foruma, a i izuzev toga, najbolje iskustvo sam imala kada sam nalazila preko preporuke. razglasi beogradskim prijateljima, možda iskrsne nešto odgovarajuće.

od sajtova, najveća ponuda je na haloolasi.rs i najbolja je pretraga. važno je da se rezultati pretrage sortiraju od najnovijih oglasa ka starijim. zato što moroni  već izdaju stan a ne obrišu oglas, pa da ne bi gubila vreme...

postoji još nekoliko sajtova, ali su uglavnom s lošijom preglednošću, manjom ponudom, a retko se pojavi nešto čega nema na halo oglasima (nekretnine.rs, srbija-nekretnine.org, nadjidom.com...)

postoji i sajt cityexpert.rs. oni imaju najbolje prikaze stanova, fotke, video, 360 stepeni prikaz... ali su stanovi skuplji, a i počeli su ambiciozno sa raznim pogodnostima visoke tehnologije, npr. zakazuješ termin za gledanje preko sajta... međutim, to im više ne funkcioniše. prošlog leta sam htela preko njih da pogledam neki stan, nisam uspela da ih dobijem.

sa agencijama imam uglavnom loše iskustvo, osim ako ti neko ne preporuči određenu agenciju. većinom naplaćuju uslugu 50% od iznosa kirije, jednokratno.

 

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...