Jump to content
IGNORED

iznajmljivanje stana


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

3 hours ago, Grunf said:

Zbog radi selidbe i kreditnih obaveza za novi stan, izdajem moj stan u kome sa ranije ziveo:

Uciteljsko naselje, 45kvm, odvojena spavaca soba, dnevna, kuhinja i trpezarija, kupatilo sa tus kabinom. centralno grejanje, klima, sbb kablovska i net. potpuno namesten, ukljucujuci i masinu za pranje sudova i hd tv. okrecen. prizemlje. koga zanima, PM.

ne umem ja to duhovito. samo bih da pitam gde je trpezarija, sobzirom da ti je i kuhinja zapravo u dnevnoj sobi. shodno tome, da li ti uopste znas sta znaci rec trpezarija, ili pod njom podrazumevas cosak u koji je nabacano malo sena?

Link to comment
3 hours ago, Grunf said:

Zbog radi selidbe i kreditnih obaveza za novi stan, izdajem moj stan u kome sa ranije ziveo:

Uciteljsko naselje, 45kvm, odvojena spavaca soba, dnevna, kuhinja i trpezarija, kupatilo sa tus kabinom. centralno grejanje, klima, sbb kablovska i net. potpuno namesten, ukljucujuci i masinu za pranje sudova i hd tv. okrecen. prizemlje. koga zanima, PM.

 

u koju boju je hd tv okrečen :fantom:

Link to comment

grunfe, nisi shvatio jedan od osnovnih postulata savremenog trzisnog poslovanja- moras odrzavati redovnu komunikaciju sa potencijalnim musterijama i dobronamernim savetodavcima, te biti u svakom momentu ljubazan. u protivnom nikad neces izdati to bunj... pardon, stambenu jedinicu.

Link to comment
  • 6 months later...

Razmišljam o selidbi. Iznajmio bih manji stan (1.5-2.0) namešten stan na Vidikovcu ili naseljima u okolini (Stari Košutnjak, Cerak, Labudovo brdo, Miljakovac). PM za ponude.

Link to comment

Moje omiljene oglasne fotografije su one izokrenute za 90 stepeni, fotke sušećeg veša i fotke na kojima se vidi okrajak babine noge.

 

Takođe, ima careva koji u oglasu za prodaju stana postave krupni kadar šporeta i slično. Kao da bi me prilikom kupovine stana zanimalo kako je opremljen. 

 

City Expert je zato najbolji, zbog standardizovanih fotografija i tlocrta. ALi deluje mi da su tamo stanovi nešto skuplji za rentiranje.

 

 

Link to comment

Ne znam uopšte kako bilo koja agencija za kupoprodaju misli da funkcioniše pored cityexpert-a. Em je sajt bolji, slike stana, tlocrt, nemaju agente, troškovi daleko manji, ne znam da li imaju i dvocifren broj zaposlenih. Zakazivanje onlajn, ukupna provizija manja. Kupac ne plaća proviziju. Iako cena na kraju bude gotovo ista, ta provizija uđe u cenu pošto pada na teret prodavca, pa on za toliko poveća cenu, ali kupac će tu "proviziju" platiti iz stambenog kredita što je mnogo povoljnije nego da ostavljaš sa strane 2000e za agenciju. Očekujem neki zakon u kom će se zabraniti korišćenje savremenih tehnologija u kontekstu posredovanja u kupovini stana.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...