Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

sjetio sam se kako mi se svidjao sajt wattenscheida [bili u bundes ligi negdje '94] i krenuo u potragu i ispade da je ekshli uzasan :lol:Wattenscheid%20Away%20Shirt%201993-94,%201994-95.jpgzasto li mi se tad svidjao, nemam pojma...elem, espanyol ima fine:EspanyolHSS0809Spons.gif

Link to comment
Stvarno lep. Možda čak i lepši od ovih novih Liverpool-ovih, na koje podseća:steven-gerrard-new-liverpool-away-kit.jpg
S tim sto je Liverpoolov ipak genericki sa milion miliona puta vidjene 3 strafte...ovaj City je exkluziva
Link to comment

Meni je ta boja savrsena. Imao je Man Utd slicne, samo dosta svetlije, pocetkom 90ih (a nisu ovi sa linkova "10 najruznijih svih vremena") pa su ih povukli jerbo se igraci navodno nisu mogli medjusobno primecivati po terenu. Ista sudbina je zadesila i englesku sivu (isto svetliju od ovih koje ste okacili) garnituru sa eura 96 ali kontam da su zakljucili da im je baksuzna.england-away-96-97.jpg (ovo besim zamo zbog boje, sve ostalo su genuine odvratne 90te)Ne znam zasto se ne forsira crna boja. Takvi dresovi izgledaju morbidno ali zajebano.

Edited by McCabe
Link to comment
st.pauli
Ovi imaju ikonografiju bez premca. Braunhemde, totenkopf, punk na tribinama i sex industry u genima.Jednom sam bio na ljetnoj pripremnoj tekmi u jednom gradiću u južnoj Danskoj, HSV protiv lokalaca. Došlo 100tinjak navijača HSV i skoro sve vrijeme skandirali protiv St. Paulija.
Link to comment
Došlo 100tinjak navijača HSV i skoro sve vrijeme skandirali protiv St. Paulija.
Mogu da im pljunu pod prozor k'o dusan1975 natou!hsvpauli.jpgSt. Pauli rula:6702_0.jpg6703_0.jpg710.jpgStPauliTradTrikot195657.gifHype nema veze sa fudbalom, naravno...
Link to comment

Ne mogu nigde da nadjem dres La Korunje iz perioda pocetkom ovog milenijuma kada su imali uze plave strafte i zlatne nitne na rukavima ako se neko seca na sta mislim. Ma koliko zlatno zvucalo bezveze na ovom dresu je to fino stajalo.

Link to comment
Ne mogu nigde da nadjem dres La Korunje iz perioda pocetkom ovog milenijuma kada su imali uze plave strafte i zlatne nitne na rukavima ako se neko seca na sta mislim. Ma koliko zlatno zvucalo bezveze na ovom dresu je to fino stajalo.
hm, pogledaj ovde evoluciju njihovog dresa.imali su samo jedno spec. izdanje za finale kupa španije 2002. na bernabeu (na slici dole tristan sa loptom), sa teget štraftama sa strane. osim ako ne misliš na neki rezervni.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...