Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Video sam sad to o Camposu i novo Adidasovo ruglo za Meksikov, pa se setio ovoga:295_03_2.jpgDobar mi je bio ovaj Readingov inauguralni Premiership dres, boje nisu napadne, nijansa plave je baš energična i nije progutala taj dobar vajb i pozitivnu "izgledamo ofanzivno" koncepciju prugastih dresova, linije nisu pregusto nabacane, natpis Kyocera je taman toliko upadljiv koliko treba da bude, 1 uspešni debut...readinghome.jpg

Jedino mi se čini da rukavi malo landraju, verovatno je loš ugao slikanja or something.keeley-hazell-football-shirt.jpg

Jedno pitanje:413104773_e6e3df8406_b.jpgJe l' zna neko čemu ova srcolika gamad na Heerenveenovom dresu?

Link to comment

Ne uspevam da pronadjem fotografiju gostujucih dresova Manchester cityja, iz perioda kada je za njih igrao Paulo Wanchope. Dresovi su bili sive boje, uz fluorescentno zelene carape. Ono je bilo bas revolucionarno.

Link to comment
Ne uspevam da pronadjem fotografiju gostujucih dresova Manchester cityja, iz perioda kada je za njih igrao Paulo Wanchope. Dresovi su bili sive boje, uz fluorescentno zelene carape. Ono je bilo bas revolucionarno.
Ni ja ne nadjoh neku sliku u kombinaciji sa fluoresc. carapama, ali evo Wanchopa:4010246793964sm.jpg sto je u stvari ovo:mancity00away.jpgMoram priznati da je ove sezone Umbro napravio skroz dobre dresove Citiju, jednostavne i fino skrojene. Svetlo plavi je klasika ali moj favorit je ovaj rezervni, jedan od boljih ove sezone koji sam video:37726690262d017e56a7.jpg
Link to comment
Ne nalazim ni ja fotku ali nadjoh ovo. 2000-02 Away?
Da, to je ovo sto je i ducca pronasao. Bas steta sto nema fotografija igraca u sirokom kadru, pa da se uoci koliko je do jaja kombinacija takvog dresa sa onakvim carapama.
Link to comment

oduvijek su mi jedni od najljepsih bili dresovi sampdorije:Sampdoria-92-Home%20PICGullit.jpgsampdoria-08-09-third-kit.jpgSampdoria3rdSS9596.gifsamp je ujedno valjda jedini, ili barem jedan od vrlo rjetkih cetvorobojnih klubova.fiorentina od prije desetak godina, iz doba kad je edmundo igrao:200968134550.JPGovi sadasnji dresovi fiorentine mi se ne svidjaju toliko, prije svega zbog zlatnih brojeva, to mi je nekako gay

Link to comment
fiorentina od prije desetak godina, iz doba kad je edmundo igrao
Fila je te štrafte na rukavu tada furala na čemu je god stigla, kad god vidim neki njihov dres setim se odbojke tamo oko Olimpijade u Sidneju:grbicvladflagolympicsjpegilo.jpgmiljkovicivanspikes0110.jpg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...