Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Koreja prijatno iznenadjenje.

Volim Marokov retro iz 1998, sentimentalno sam vezan za taj Pumin template wub.png


Senegal isto sjajan. Puma kombinacija sjaj i očaj. Isto važi i za Nike, ovo sranje od template-a kao Interov ovogodišnji dres je takodje njihov pokušaj retro momenta ali problem je što ni u svoje vreme taj template nije valjao. Engleze su zasrale, USA isto, uspeli su čak i Holandiju nekom magijom da sjebu :(

Link to comment

Meksiko bi, možda, bio bolji da je zeleno belo, mada i ovako je extra. 

USA užas, sa sve Pulišićem kao nekim gasterbajterom iz nekog nemačkog sela kad dodje u Srbiju na raspust. 

HOL žuta :puke: Englezi bezidejni, Urugvaj na slici ubija od hipsteraja i retro fazona, čak su i ofinger stavili da možeš da namirišeš to braon drvo. Osećam da će na igračim biti obična krpara. 

Link to comment

Ja inace volim animal print, ali ovaj brazliski na rukavima je bas treš  na n-ti stepen.

 

Portugalski, francuski, urugvajski i korejski svi super i bas lepi.

 

Engleski ko krpe za patos :isuse:

 

Holandija reci nemam

Link to comment

Ja inače došao na temu da zaključim kako je ipak brazilski dres klasa za sebe ovo SP :D Animal print tj. jaguar print jeste suvišan definitivno ali nije ni upadljiv bogzna koliko. Savršeno su sklopili jednostavne detalje, puno bolje nego prethodnih godina, i ova nijansa zelene na kragni i rukavima kida.

Nemački pak sa crnom štraftom je sačuvaj bože :puke:

Link to comment
26 minutes ago, ducca said:

Ja inače došao na temu da zaključim kako je ipak brazilski dres klasa za sebe ovo SP :D Animal print tj. jaguar print jeste suvišan definitivno ali nije ni upadljiv bogzna koliko. Savršeno su sklopili jednostavne detalje, puno bolje nego prethodnih godina, i ova nijansa zelene na kragni i rukavima kida.

Nemački pak sa crnom štraftom je sačuvaj bože :puke:

Ja volim animal printove, ali mi ovde bas nesto ne ide, mada su boje fenomenalne bas prave brazilske :D

 

Meni je grozan i ovaj belgijski sa ovom vatrom na rukavima, kao sa buvljaka deluje ceo komplet ovaj na De Brujneu :puke:

Link to comment
  • 1 month later...

Kad gledam druge dresove ovi nasi, sem loseg izgleda generalno, lice pomalo na one zelene doktorske/hirurske majice, na taj materijal. Nadam se da nemaju takav osecaj kada ga nose. 

Problem je sto cemo ih gledati cele godine, mogli bi da ih zapamtimo po dobrom, pa neka ih.

Edited by villiem
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...