Jump to content
IGNORED

želja/fantazija


kgmr

Recommended Posts

ah, previse... @gotivac: pa od sebe samog, bez obzira na eventualno poreklo zabrane. razmisljala sam o pedofilskim fantazijama, posto sam naisla u netu na neki tekst o tome. e sad, ovo sto sam mislila nije bas isto, posto nije isto ne sprovoditi zelju u delo i ne dozvoliti joj da se obradi u svesti

Link to comment
ah, previse... @gotivac: pa od sebe samog, bez obzira na eventualno poreklo zabrane. razmisljala sam o pedofilskim fantazijama, posto sam naisla u netu na neki tekst o tome. e sad, ovo sto sam mislila nije bas isto, posto nije isto ne sprovoditi zelju u delo i ne dozvoliti joj da se obradi u svesti
Jel to nešto kao zvuk tapšanja jednom rukom?Odnosno ako je zamisliš već je dozvoljena čim si je zamislio.
Link to comment
Jel to nešto kao zvuk tapšanja jednom rukom?
Јел' треба? Може мрз формат, може чак и видео. Могу то да изведем било кад. Опкладе и други новчани прилози добродошли.
Link to comment

evo, ja cu da iznesem svoj stav prema uncool ovome: cvrsto sam uverena da svako ima neprihvatljivu apstraktnu zelju. ne zanima me da li je ona relevantna za svakodnevno ili 'uzviseno' funkcionisanje.

Link to comment
zar želja već ne podrazumeva neku nedozvoljivost?
a sto? ozbiljno, sto? njusim kuda ides, ali ne nalazim objasnjenje.
sad kad je larsson zamislijo, možda razvije neki rijedak konverzivni simptom? :unsure: (edit, naravno da se slažem da ih svi imaju, čemu uopće služe prihvatljive fantazije?)
da im tezis? (trazicu da te banuju, jebes mi bandica, ako me navuces na strukovni humor. uostalom, znajuci mu posao, covek ocigledno sublimira) Edited by kingmaker
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...