Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

49 minutes ago, I*m with the pilots said:

Znam, ali dosta masinica ima zapravo i brijac u sebi, kao ta sa linka? Prosto se pitam da li postoji neka bitna razlika izmedju upotrebe za muskarce i zene, da li mi nesto promice. :)

Ja nešto mislim da one mašinice za žene čupaju dlačice.

Kod nas je to neizvodnjivo zbog gustine dlaka i nižeg praga bola. :D
 

edit: za to što ti tražiš mislim da je najobičniji jednokratni brijač najbolje rešenje.

Ideja trimera nije da ostave kožu skroz glatkom.

Edited by mraki
Link to comment


8 hours ago, mraki said:




Ja nešto mislim da one mašinice za žene čupaju dlačice.




Kod nas je to neizvodnjivo zbog gustine dlaka i nižeg praga bola. :D

 




edit: za to što ti tražiš mislim da je najobičniji jednokratni brijač najbolje rešenje.




Ideja trimera nije da ostave kožu skroz glatkom.






 




Mraki, postoje elektricni brijaci - pa bas kao i za muskarce. Evo ovo je jedan tipicni a koji ima i dodatke za trimovanje i jos nesto sta ne znam cemu sluzi (mrzi me sad da citam opis):





Spoiler




fee_786_587_png






 




//Jednokratne brijace i koristim, ali stalno/povremeno treba da kupis nove, i kao sto rekoh, ideja je dosla od toga sto i muz hoce da uzme nesto novo za sebe, te nam je oboma sinulo da bi mogli i mene da sredimo :D




//Imala sam davno taj aparat koji cupa dlacice, to se valjda zvalo epilator, ali to ne funkcionise tako sjajno kod svih, meni je pravilo probleme - dlacice su pocele da mi urastaju u kozu. Brijanje mi je definitivno najbolje, ne boli i brzo je, inace nemam tako mnogo niti jakih dlaka te srecom ne moram to da radim cesto kao neke zene koje znam.


Link to comment

decki, trebate mi da mi pomognete da ja pomognem mom sinu (31g, 185/68, tanke noge i izrazito vitak i vretenast) da nadje odelo za ceremoniju otvaranja muzeja u kojem radi.... bice svecano, ministri, moguce i makron tako da bi da se dotera kako red nalaze, ali ipak da ne budu bas ona menadzerska odela, vec nesto malo drugacije. ja mu preporucila COSovo odelo, meni je super a on kaze da mu se svidja mada mu je malo onako vise za kustose za muzeja savremene umetnosti,  on je prirodnjak i muzej je biodiverziteta (ja mu rekla da onda obuce maskirno, terensko odelo)

 

u svakom slucaju, ovo je COSovovo odelce koje je meni super

https://www.cosstores.com/en_eur/men/suits/blazers.html

 

a vi predlozite nesto slicno ili sasvim drugacije a da bude svecano, prilagodjeno nehajnim prirodnjacima (koji ne prate modu, mislim on malo i prati ali ne bi da se istice tamo kao neki stilski doterani influenser, koji ce biti na svecanosti otvaranja novog muzeja sa ministrima i predsednikom drzave, pa jos francuske... 

 

@Tresko, @Caligula @nisam ja @maheem @kud u maglu Simoviću ... uzdam se u vas :wub:

  • Hvala 1
Link to comment

u zari za 130€ da bira, sako + pantale

 

njemu paše neki slim style, jab uzeo crne pantale, crni sako i crnu košulju. zaseniće i emanuela

 

situacija nalaže surovu eleganciju, tu nema kiksa sa crnom bojom

  • +1 2
Link to comment
17 minutes ago, nezvanova said:

decki, trebate mi da mi pomognete da ja pomognem mom sinu (31g, 185/68, tanke noge i izrazito vitak i vretenast) da nadje odelo za ceremoniju otvaranja muzeja u kojem radi.... bice svecano, ministri, moguce i makron tako da bi da se dotera kako red nalaze, ali ipak da ne budu bas ona menadzerska odela, vec nesto malo drugacije. ja mu preporucila COSovo odelo, meni je super a on kaze da mu se svidja mada mu je malo onako vise za kustose za muzeja savremene umetnosti,  on je prirodnjak i muzej je biodiverziteta (ja mu rekla da onda obuce maskirno, terensko odelo)

 

u svakom slucaju, ovo je COSovovo odelce koje je meni super

https://www.cosstores.com/en_eur/men/suits/blazers.html

 

a vi predlozite nesto slicno ili sasvim drugacije a da bude svecano, prilagodjeno nehajnim prirodnjacima (koji ne prate modu, mislim on malo i prati ali ne bi da se istice tamo kao neki stilski doterani influenser, koji ce biti na svecanosti otvaranja novog muzeja sa ministrima i predsednikom drzave, pa jos francuske... 

 

@Tresko, @Caligula @nisam ja @maheem @kud u maglu Simoviću ... uzdam se u vas :wub:

 

Haha ja nisam bas ikona stila :D

 

Poslusao bih Kumsa svakako, da sam vretenast naravno

  • Haha 5
Link to comment
13 minutes ago, Pixie said:

@nezvanova Za vretenaste HUGO Arti/Hesten extra slim fit, ako je u budžetu.

mislim da nije, ali mozda moze da iznajmi tamo.... nemam pojma, nego nesto razmisljam da bi mozda tamo moglo.... ozenio se, nece mu vise ni za sta trebati :tongue:

Link to comment
2 hours ago, nezvanova said:

ajd da jos cujemo i @Tresko,  (on jeste ikona muskog stila, istina, malo formalnijeg.

ili je bar teoretski ikona. posto ga, jel nismo nidje vidjeli) :D

:D Prvo, nemoj ovo da kupuje od lana, jer će posle 5 minuta da izgleda kao da je ižvakan. Lan je komplikovan i odelo takvo kad se kupi mora da se posebno tretira da bi moglo da izdrži više sati a da izgleda lepo. Pretpostavljam da nemate vremena za te zajebancije.

Zavisi koliko je formalna ta prilika. Ako je jako formalna, onda verovatno postoji i nekakav dres kod, protokol, i moguće stvarno da je najbolje u tom slučaju da iznajmi smoking.

Ako je prilika manje formalna, to nek proveri sa onim ko pravi ceo taj dogadjaj, onda odelo mora da bude tamne boje(teget, tamno siva, ili u najgorem slučaju crno). Najbolje nešto od 100's štofa, tako da može da ga nosi i u drugim prilikama(pogledajte u OVIESSE, oni imaju zapanjujuće dobra odela od 100's materijala za neke stvarno smešne cene tipa komplet za 150 EUR).

Košulja, please, nikako, ali nikako crna, siva ili tako neke boje tamne. To nikako.

Košulja može da bude bela, nebesko plava, ili svetlo, svetlo roze, najbolje sa duplom manžentnom i dugmadima (pinstripe nije za ovakve prilike, niti button down košulja). Kravata crvena, tamno siva, najbolje bez ikakvih dezena vezana u Half Windsor čvor.

  • +1 8
Link to comment

ja kad mi je poslednji put trebalo odelo, tražio sam zeleno pošto mi je kolega bivši jednom rekao da imam maslinasto zeleni ten 😂

nisam našao odelo, te završih sa ovim navigare sakoom i barbolini ostatkom. 

ko piletu sise što se kaže 😂

VRS-7572-1.jpg

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...