Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

ajme, 47(!!) 

 

inace su vrlo gothic (bas vuku na rick owensa). odgovaralo bi nekom darkeru... a mozda i nekom bivsem pankeru, sto da ne (taman za nekog s foruma - jer sve bivsi panker do bivseg pankera :D )

Link to comment

Dada.... Znam da imaju. Juce sam na buvljaku naisla na jedne njihove zenske ali 40 br ( i one gore sto sam postavila su trippen, mislim da ih je Dig voleo, ukoliko me secanje jos sluzi). Zato sam posle pogledala po kojoj se ceni inace prodaju ( zaradila bih 50 evrica da sam preprodala xixixi) ali me smara da se cimam sa fotkanjem, kacenjem, blejanjem itd.... :-) 

Link to comment
On 18.1.2020. at 21:35, nezvanova said:

da sam musko, i da nosim 47 ove bih kupila odmah (rekla bih ili da su jako malo nosene ili nenosene).

istina, nisu bas za svakoga. 

https://mojekrpice.rs/items/cipele/4513549/trippen-muske-original-cipele

Kupio :D. Hvala !

Uzivo izgledaju odlicno, bas malo nosene, meka koza... I zena odusevljena. Samo nisam bas siguran kad ih mogu nositi :D

Edited by Lezilebovich
Link to comment

a jeee, mislila sam da su taman za zlija glija, a ono jos ima nogatih na formu. lepe su ti cipelise, lezilebovicu :)

 

srela sam poznanicu i odlepila na kaput koji je bio na njoj, dugo uzivo nisam videla tako lep kaput, jednostavan, predivan, s faltama, kao neka debela haljina, kaze zena barberi, nisam dalje pitala. tako da, nezvanova, kad spazis barberi kaput do 100 eura, posalji mi pm :D 

Link to comment
22 hours ago, Lezilebovich said:

Kupio :D. Hvala !

Uzivo izgledaju odlicno, bas malo nosene, meka koza... I zena odusevljena. Samo nisam bas siguran kad ih mogu nositi :D

carski!

pa možeš da ih nosiš stalno :D

ja bi ih nosila stalno, osim kad pada kiša. 

i moraš da nabaviš neke lude čarape, tamo ispod doma omladine.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...