Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

ne, nikad hitler, meni je 88 asocijacija na tita. ovi mladi se ne secaju kad je tito umro u 88. godini, dugo posle toga sve smo radili u znaku 88, najcesce smo sadili 88 ruza il 88 borova, il tako nesto. tako da tito nije umro uzalud :D

 

na stranu i sin moma, meni su brendirani domaci proizvodjaci ostali ko pojam za skupo i kupi kad nema bolje, sankcijska odeca, mona, afrodita, balasevic, ovaj ps feson, tifani, ledzend, i jedan cijeg imena ne mogu da se setim, sve mi je los odnos cene i kvaliteta. odavno ne ulazim u te radnje. al, na primer, uvek udjem u novopazarske male radnje, tu moze da se iskopa dobro, a jeftino za nas zene, tipa suknja, haljinica. ono gde izvedba mora biti majstorska, na primer, formalno odelo za dodelu kariceve nagrade, sto zamisljam da treba nisam jau, to nikad kod domaceg konfekcionara ne bih kupila. 

 

mozda da ti nezvanovin obucar sasije odelo? :D

 

pogledajte cene u zari, koja crna mona.

 

 

Edited by darling
Link to comment

zato ima mona sniženja. meni njihovi modeli ne stoje, ali moram pristati da su pristojno rađeni.

zbog dugih ruku moram da šijem košulje i počeću odela, tako da mi retko šta dobro stoji od inditexa ili bilo kakve masovne proizvodnje.

sa druge strane žena baš ceni monine stvari. poslednja stvar je bila torba za rođus.

Link to comment
5 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

nego tresko jery ima u trs da se uzme odelo(sako i pantale) cca 250-300€

 

 

a da valja

Ima, ima. Recimo ode se u Rigutti u via Mazzini(tamo kupuje gomila ljudi iz ex-yu), ili u Griffe u via san nicolo  i tamo imaš da nadješ odela italijanske konfekcije tipa Tombolini (koji ima super materijale recimo 100's) koji ima odlične klasičnije krojeve odela i veliki izbor dropova, pa onda recimo Boggi, koji je takodje kvalitetna konfekcija i možeš da nadješ komplet, čak i 3 piece za 250,00- 300,00 EUR od odličnog štofa i uradjen odlično. U istim radnjama možeš da nadješ i ostalo što treba, odlične košulje, čarape, cipele i ostali aksesoar.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...