Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

nego...zivo me interesuje sta se ovde misli o nosenju pod(t?)kosulja (americke wife beaters),ili bele majce sa kratkim rukavima ispod kosulje?ja licno ne nosim...i mislim da niko ne bi trebao da ih nosi posto ispod bele kosulje recimo nema nista gore nego da se vide kratki rukavi ispod ili sl. (moj licni stav)...

Link to comment
nego...zivo me interesuje sta se ovde misli o nosenju pod(t?)kosulja (americke wife beaters),ili bele majce sa kratkim rukavima ispod kosulje?ja licno ne nosim...i mislim da niko ne bi trebao da ih nosi posto ispod bele kosulje recimo nema nista gore nego da se vide kratki rukavi ispod ili sl. (moj licni stav)...
Zar nisu wife beaters (siledžijke :)) ustvari majice na tregere (na bratele ili bretele? kako se kaže?) a ne sa kratkim rukavima?
Link to comment
nego...zivo me interesuje sta se ovde misli o nosenju pod(t?)kosulja (americke wife beaters),ili bele majce sa kratkim rukavima ispod kosulje?
Siledžijka samo uz duge gaće, a ta fensi sa rukavima kad plairaš da unterhaltuješ.
Link to comment

stiglo na mejl, ako nekom treba. da l' je sad to legalni showroom, ne bih znala kastiklub.jpg Dear Sirs,A new store with exclusive menswear is open in the heart of Belgrade!In a relaxed environment, freed from the usual retail pressure, crowd and noise, you will find a choice of exclusive brands, carefully selected for the successful men of our times. We would be pleased to welcome you in our store on the 1st floor of 7 Cika Ljubina Street, weekdays from 11:00 to 21:00, Saturday from 10:00 to 18:00, or by appointment.Holiday Sales Season (up to 40% discount) starts on Monday 17th December. Best Regards, UPPER CLUB11000 Beograd, Cika Ljubina 7/1st floorTel: 011/ 328 8070Fax: 011/ 262 4590e-mail: office@upperclub.co.yu

Link to comment
talijanski turisti, a? :D videh, ne jednom.
Italijanski? Italijana ne možeš ni mrtvog da vidiš sa belim čarapama, nikad. Osim na sportu. Možda turisti sa strane u Italiji, ali Italijani, never.
Link to comment
Meni se, ipak, cini da je momak malcice preterao sa ovim savetima. Sto se tice ovoga za carape, izostavio je jedan jaaaaaaaaaako vazan. Ovaj fenomen je najizrazeniji kod nas, mada sam isto to vidjao gde god sam bio poslovno. O cemu se radi?Ne mogu da shvatim ljude koji na odelo NE nose dokolenice. Ja bih se radije pojavio na poslu samo u potkosulji. Ne znam kakvo je vase misljenje, ali to je po meni znak odsustva bilo kakvog osecaja.Pozdrav
Po meni nije preterao.Inače, ovo za čarape si u pravu. Odelo, ili ne, kratke čarape, naročito u kombinaciji sa odelom su odraz odsustva kulture oblačenja i neukusa. Generalno, kratke čarape(osim belih sportskih prilikom bavljenja sportom), su vrhunski neukus.Kao i košulje sa kratkim rukavima uopšte. A još kad se na to stavi kravata, to je tek tragedija. Dok je top neukusa crna svilena košulja kratkih rukava(obično made in China). Košulja kratkih rukava je OK za uniformu pumpadžije, dostavljača DHL i slično.Takodje košulje u tamnim bojama(siva, crna) sa još ogavnijim kravatama(na mede, zeke, balone).Čarape moraju biti duge(dokolenice), crne, sive ili braon, poželjno u tonu sa pantalonama. Mogu i sa dezenima, ako se nose uz džins.Kaiš naravno u istoj boji kao cipele.Ako se košulja nosi bez kravate, onda bi trebalo da bude button-down(sa dugmićima na kragni).
Link to comment
Zar nisu wife beaters (siledžijke :)) ustvari majice na tregere (na bratele ili bretele? kako se kaže?) a ne sa kratkim rukavima?
da jesu...gore kad sam stavio "ili m. sa kratkim rukavima" sam mislio na dve odvojene grupe .... Edited by scepa
Link to comment

U nedostatku odvojene teme postovacu ovde.Hteo sam da pitam muski deo populacije gde u BGu (ako uopste) kupujete cipele?U poslednje vreme moj favorit je Labrador. Ljudi rucno prave cipele koje su neverovatno udobne (ovde prvenstveno mislim na cipele sa koznim djonom).E da, jedan totalni hejt za Nero Giardini cipele/patike koje su se raspale za manje oko 6 meseci. (a placene su mnooooogo).Pozdrav

Link to comment
Italijanski? Italijana ne možeš ni mrtvog da vidiš sa belim čarapama, nikad. Osim na sportu. Možda turisti sa strane u Italiji, ali Italijani, never.
heh mozda su juznjaci. odande poticu neki cudni modni stilovi, pa i sam versace.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...