Jump to content
IGNORED

AXN


renne

Recommended Posts

Realno, to je extra zanimljiva televizija. Videćemo još šta su i kako napravili za naše područje. Za sada je siguran FlashForward, The Others, Family Law, Forbiden Science, Sex Feet Under.

Link to comment

Trenutno ide neki prepotopni film ili serija, doduše ima prevod, ali ipak... Na SBBu nema još uvek satnica programa, pa će program biti iznenađenje.Ja ne bih isticala FlashForward kao plus nekom kanalu :D

Link to comment

www.axn.rsDirektno na raspored programa:http://axn.rs/shows/scheduleVec skoro dva meseca ide na IKOM-u.Po meni, solidno zpakovan i nesto jaci po kvalitetu od npr. Fox Crime-a mada mu nije direktan rival. U svakom slucaju, jaci od SciFi-ja kojeg imamo.I da, ceo program tj. sve serije i filmovi su sa prevodom.

Edited by Bane5
Link to comment

Iako televiziju jako retko gledam, ovo deluje interesantno.Na prvi pogled bi se reklo da je bolje od fox crime/life kanala...FF jeste razocaravajuce los, ali ipak svaka im cast za brzo emitovanje.

Sex Feet Under.
:D
Link to comment
Prosečnom srpskom gledaocu naviklom na terabajte najnovijih serija nikada ugoditi.
pa dobro, ja sam prestao da gledam serije na televiziji kada sam uveo adsl. sam biram kada cu gledati seriju i koliko epizoda.
Link to comment
Ja to imam na IKOMU od pre par dana (tj. koristim IKOM tek od pre par dana). Po tonu tvog posta, izgleda da je zanimljiva televizija ? Daj neke serije koje se emituju ...
Ja sam isto na IKOMu a AXN mi se pojavio kada mi je nestao cinemax. Prilicno los kanal, izuzev SFU ostale serije deluju kao B produkcija, malo iznad Kobre, a ako nisu B produkcija onda su od pre 30 godina.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...