Jump to content
IGNORED

Kolumna Ivana Ergića


Töölönlahti

Recommended Posts

nisam imao pojma ko je dotični ergić. bilo mi je tužno kako su ga sa ti oslovljavali i upadali u reč eksperti u vidu dugogodišnjih novinara i expert za sve, gorčin. jel taj čovek ikad izašao s kopačkama na teren i šutnuo loptu?

Link to comment
  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kobni zelaya

    9

  • bergasa19

    9

  • DarkAttraktor

    7

  • teacher

    6

nisam imao pojma ko je dotični ergić. bilo mi je tužno kako su ga sa ti oslovljavali i upadali u reč eksperti u vidu dugogodišnjih novinara i expert za sve, gorčin. jel taj čovek ikad izašao s kopačkama na teren i šutnuo loptu?
Pa kako drugačije kad se vrti k'о pokvarena ploča...
Link to comment

Pogledao sam show i mogu prijaviti da iako nisam u potpunosti zadovoljan Ergicevim nastupom da mi je mnogo jasniji ceo fenomen oko njega.Mislim da skoro svaki put kad je otvorio usta je isao u pravom smeru i sa 'politicari nemaju pravo da pricaju', i sa 'kako ja mogu da budem idol s osnovnom skolom' i sa 'kako mozemo da se foliramo da pricamo o nekom xyz narednom predseniku FSS, a da ne pricamo o odnosima u FIFA koji generisu takve likove'], ali da prosto nije umeo da adekvatno poentira, niti da se izbori za rec. Nadam se da misli da bude prisutniji u medijskom prostoru kad jednom okonca karijeru i da ce shodno tome usavrsiti svoje komunukacijske vestine da ga ne bi ucutkivala 1 prefrigana baraba poput gorcina, 1 burek novinar i 1 beskicmenjak poput acestop-a koji ne bi mogo zauzeti cestit stav o necem ni da mu zivot zavisi od toga.A Golac je i zvanicno ujka Albert domace fudbalske javnosti. Pa ako je 1 Mile Kos od 86 godina manje self-imbibed od Golca (61) kada prica na neku temu, to samo i jedino znaci da Golac pati od prevelikog ega, a ne da je mator ili senilan. Mislim da on jedan odgovor nije dao, a da nije imao 'naprimer, secam se kada' segment.

Link to comment
Pogledao sam show i mogu prijaviti da iako nisam u potpunosti zadovoljan Ergicevim nastupom da mi je mnogo jasniji ceo fenomen oko njega.Mislim da skoro svaki put kad je otvorio usta je isao u pravom smeru i sa 'politicari nemaju pravo da pricaju', i sa 'kako ja mogu da budem idol s osnovnom skolom' i sa 'kako mozemo da se foliramo da pricamo o nekom xyz narednom predseniku FSS, a da ne pricamo o odnosima u FIFA koji generisu takve likove'], ali da prosto nije umeo da adekvatno poentira, niti da se izbori za rec. Nadam se da misli da bude prisutniji u medijskom prostoru kad jednom okonca karijeru i da ce shodno tome usavrsiti svoje komunukacijske vestine da ga ne bi ucutkivala 1 prefrigana baraba poput gorcina, 1 burek novinar i 1 beskicmenjak poput acestop-a koji ne bi mogo zauzeti cestit stav o necem ni da mu zivot zavisi od toga.A Golac je i zvanicno ujka Albert domace fudbalske javnosti. Pa ako je 1 Mile Kos od 86 godina manje self-imbibed od Golca (61) kada prica na neku temu, to samo i jedino znaci da Golac pati od prevelikog ega, a ne da je mator ili senilan. Mislim da on jedan odgovor nije dao, a da nije imao 'naprimer, secam se kada' segment.
Onaj novinar je najviše bio down-to-earth, bez opštih mesta i nesuvislih digresija&lupetanja. Doduše, ne sporim da je u pitanju burek novinar.Fenomen-Pobeda delija isličnoitd.
Link to comment

Novinar je ispaljivao takve genericke frazetine da se bojim da bih morao da pogledam emisiju ponovo samo da cujem da li je on zapravo ista rekao sto ne potpada pod trivijalnosti ili opsta mesta.

Link to comment

Jel može neko da mi kaže šta se 1 Gorčinu TOLIKO zamera od rečenog u toj emisiji npr, osim eventualno iritacije njegovom pojavom, i problemom što nikad nije odigrao nijednu fudbalsku utakmicu na zelenom ćilimu?

Link to comment
Jel može neko da mi kaže šta se 1 Gorčinu TOLIKO zamera od rečenog u toj emisiji npr, osim eventualno iritacije njegovom pojavom, i problemom što nikad nije odigrao nijednu fudbalsku utakmicu na zelenom ćilimu?
Ubijao je smer diskusije kad god bi počinjala da biva interesantna svojom ah zaboga, boli me, ali odgovori mi intonacijom
Link to comment
  • 5 months later...

Marko Jaric:

Uspesi koje smo napravili u košarci, tenisu, rukometu, vaterpolu i odbojci najviše su odmogli našem narodu, zbog toga što, uljuljkani time, ne umemo da sagledamo pravu sliku o tome gde se nalazimo i kako živimo. Svaki Srbin sebe gleda kroz nekog sportistu od koga pravi idola i tako stvaramo kolektivni lažni ego i lažnu sliku, onakvu kakva bi trebalo da postoji o nama u svetu, a ne onu kakva jeste. Mislimo da smo broj jedan, a u stvari nismo. Broj jedan su zapravo ti sportisti koji su napravili uspeh iz nekih svojih ličnih razloga
Jednostavno nisam znao gde drugo ovo da stavim, a steta da ostane nezabelezeno.
Link to comment

Marko Jarić je jedan od tri najgluplja čoveka na svetu i: ili on ovo nije napisao jer u izjavi ima 3 proširene rečenice; ili je novinar nakitio, a Jare rekao: "Bwate, ša se kurče ovi seljaci na dočecima?"

Link to comment
Drugi znam da je Dule Savić, a trećeg ne mogu da se setim da me ubiješ?
Pre neki dan sam video da je Dule Savić gostovao na ekonomskom forumu na Mokroj Gori da bi ekonomisti sagledali neke stvari iz neekonomskog ugla ... Drugi "predavači" neekonomisti su bili Beogradski sindikat. Ne znam kakav je taj mokrogorski ekonomski forum, ali je ovo bilo za ubijanje televizora. Edited by Lezilebovich
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...