Jump to content
Boza_zvani_Pub

Grupa D, FIFA SP 2010.

naslov  

190 members have voted

1. 1. Da li ce reprezentacija Srbije proci u drugi krug?

• Da
      167
    • Ne
      25

Recommended Posts

MocaVukotic

jedina pobeda nad švabama na SP (čile 1962)

Feindouno

Agogo nije kalibar za SP + ce imati 31 godinu tako da ja mislim da ce Adiyah dobiti prednost kao 3. napadac, narocito ako se dobro pokaze na CAN-u. Asamoah Gyan i Matthew Amoah su solidni napadaci ali samo toliko, napisao sam vec u drugoj temi, potrebno im je vise sansi da daju gol i ako im se iste ne dozvole bice sve ok.

Nemanja Posrbica
Agogo nije kalibar za SP + ce imati 31 godinu tako da ja mislim da ce Adiyah dobiti prednost kao 3. napadac, narocito ako se dobro pokaze na CAN-u. Asamoah Gyan i Matthew Amoah su solidni napadaci ali samo toliko, napisao sam vec u drugoj temi, potrebno im je vise sansi da daju gol i ako im se iste ne dozvole bice sve ok.
Mene Amoah nije impresionirao i smatram da će ispasti iz 11 pre početka WC.

mrdja

Inace, sto se tice ofanzivnih igraca, u kvalifikacijama su igrali za Ganu (12 utakmica je bilo):Prince Tagoe 8/3 Matthew Amoah 7/5 Manuel Agogo 7/4 Kwadwo Asamoah 4/1 Asamoah Gyan 4

mrdja
@mrdjataj drugi asamoah, sto je sad u udinezeu [kwadwo asamoah] je sredina terena, ne napadac. makar to u udinezeu igra, ne znam da li ga mozda rajevac stavlja u spic.inace, odlican igrac.a gyan asamoah jeste spic, takodje sasvim solidan igrac.
i u reprezentaciji je Kwadwo vise kao poluspic, cini se da kod Rajvca sigurna mesta imaju Essien, Muntari, Appiah i Annan na sredini terena.

Feindouno

Sigurno ce i Ayew igrati, vidjecemo kakav ce biti na CAN-u, nije nerealno da udje i u prvih 11 posto je U20 SP odigrao sjajno.

mrdja
Sigurno ce i Ayew igrati, vidjecemo kakav ce biti na CAN-u, nije nerealno da udje i u prvih 11 posto je U20 SP odigrao sjajno.
verovatno, znacemo puno vise posle africkog prvenstva.

gorance

evo i nekih kvota za serbia-ghana..naravno, jos je rano za prognozeinace najmanja kvota u istoriji takmicenja na SP je na brazil-korea dpr..1.08 na kec daje jedna kladionica

post-396-1259968278.jpg

mandingo

betfair... kakvi su to paceri.

gorance

evo linka za kvote...bas me je zanimalo kako cene odnos snaga portugal / slonovaca

Šumejker-Levi 9

Biće zajebano sa inače neugodnim Nemcima :lol:

Boza_zvani_Pub

nije dobro sto smo sa nemcima u grupi, nije dobro. izgubicemo tu utakmicu, ali verujem da cemo proci grupu. gana mora da se dobije!bilo bi dobro DA SE OVA TEMA PINUJE i ostane jos 188 dana u vrhu ipak je to kljucna stvar u nasem fudbalu u narednom periodu!Nemci su 16 puta ucestvovali na svetskim prvenstvima i samo 5 puta nisu bili u prvih 4!!! 11 puta su stigli do polu-finala SP - najvise od svihNemci su 10 puta ucestvovali na evropskim prvenstvima i samo 3 puta nisu bili u prvih 4

Edited by Boza_zvani_Pub

Zaki

Ja mislim da ćemo, ako pobedimo Ganu, da pobedimo i Nemačku. Ali, nekad ni dve pobede nisu dovoljne da se prođe grupa. Ubeđen sam da možemo sve u grupi da pobedimo ako sve bude optimalno u ekipi, povrede, ta čuvena atmosfera i tako to. E sad, šta će biti, videćemo. Sledeća tema za razmišljanje (bar meni) je sastav, tj. putnici za Južnu Afriku. Ne znam da li će to postojati kao posebna tema, zvuči mi da ni ovde ne smeta. Dakle, sigurni putnici za sad su (po meni):Stojković,Dišljenković Ivanović,Rukavina,Vidić,Luković,Subotić,Dragutinović,Obradović,Kolarov.Krasić,Milijaš,Stanković,Lane,Bambi,Kuzmanović,Kačar,Petrović (??)Žigić,Pantelić,Lazović.Dakle, ja sam ovde naveo dvadeset jednog igrača, pri čemu se nadam da će da otpadne Petrović i na njegovo mesto da dođe ... ma, bilo ko. A možda će da Antić priključi (tada) oporavljenog Jankovića a da ostavi i Raću, pa ćemo da putujemo sa tri špica, pri čemu i Kačar i Lane mogu da se računaju u napadače, ako zatreba. A ja bih najviše voleo da umesto Raće ide Janković kao alternativa Krasiću i da još povede Sulejmanija. Tako bismo imali po dva igrača za svako mesto u timu. Ne mislim da ima još imena, osim eventualno Ninkovića, koja mogu da se nađu na spisku. Sumnjam da Antić uopšte ozbiljno razmišlja o Ninkovu. Ostaje još samo treći golman, ali to mi je svejedno.

Edited by Zaki

mandingo

Petrovic, Milijas i Dragutinovic su visak. Treba nam golman, btw...

assück

dajte neku peticiju da izbace Nemce makar iz nase grupe, ako vec ne mogu sa prvenstva. dobice nam Boza infarkt :unsure: