Jump to content
IGNORED

Velika Britanija


sheridan

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Na zalost - ne. Mi to jos uvek obavljamo starim dobrim i oprobanim kurirskim putem. Ko god putuje, ponese koverat. Usluga se uvek da uzvratiti istim putem.
Bilo je po stampi, Filipini dobiju 20 milijardi US$ godisnje od svojih koji rade sta rade po inostranstvu.Srbija, po tom istom izvoru, dobije 16% nacionalnog dohotka od svojih, za koji transakcije za koje se zna i koje idu preko banaka.Verovatno jos toliko ako ne i vise, sto se nosi sakriveno.To moze da objasni paradoks: u Srbiji slabo ko sta radi a kafici puni i tamo izgleda da se uziva. Cak se voze i kola bolja od Yuga 45.Cuo sam puno glupaka (salju novac) koji su rekli - sta mi koj qrac radimo ovde (na Zapadu), zivot je tamo (u Srbiji).Da se svi vrate - ko ce da salje pare? Od cega ce nerad da zivi? Nemojmo tako, rekli bi primaoci. Ti si otisao, sta ti sad fali. Lako cemo mi, samo ti nastavi sa doznakama.
Link to comment

Javlja se i Kilburn - nekadansnji centar Iraca, a sada svega drugog, narocito ulica punih rupa i vecitih zastoja u saobracaju! Ali, sve dok ima kiselog kupusa da se kupi (i Euroblock-a) sve im je oprosteno:)))

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Imam nekoliko pitanja, nadam se da ce neko moci da mi pomogne. Trebalo bi da iznajmim stan u Londonu, garsonjeru neku. Ako neko zna neku dobru agenciju ili najbolji nacin za iznajmljivanje, molim da napise. Kakve su otprilike cene? Za koliko moze da se nadje nesto pristojno? Lokacija nije bitna, moze i neka periferija, samo da je povezano metroom i da nije bas neki geto. Kakva je procedura? Da li su obavezne neke preporuke ili moze da se prodje i bez toga? Ako su potrebne, kakve? Hvala!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...