Jump to content
IGNORED

Kuhinje, incorporated


Аврам Гојић

Recommended Posts

meni predstoji rekonstrukcija kuhinje u skorije vreme. otprilike već imam predstavu gde će šta da stoji ali nervira me što mi je ispod prozora radijator pa mi zauzima tu prostor da nešto nabudžim angry.gif

Link to comment
  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    22

  • Аврам Гојић

    21

  • Isis

    15

  • msmodesty

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni predstoji rekonstrukcija kuhinje u skorije vreme. otprilike već imam predstavu gde će šta da stoji ali nervira me što mi je ispod prozora radijator pa mi zauzima tu prostor da nešto nabudžim angry.gif
radijator moze da se pomeri.
Link to comment
dopizdele mi majstorije domacih stolara i fensi proizvodi za metroseksualce, tako da sam nakon 6 godina izbacio polutrulu radnu plocu sa pozutelom blanco sudoperom od silgranita i kompletno istrulelim elementim ispod nje, koji je btw drugi koji sam instalirao u ovom periodu (sa istim rezultatom).umesto toga svemirski profi randa ploca/element/polica od inoksa, sa integrisanom sudoperom - vredne ruke borcanskih zavarivaca ga napravise po meri kao za pravi ugostiteljski objekat. ne smem da kacim slike ovde u strahu od lopova, izgleda kao privatno vlasnistvo gordona remzija.
pics or gtfo
Link to comment

nisi bolje mogao iskoristiti malecni prostor. do jaja taj inox, sve mi se cini da ce u sledecoj inkarnaciji i moja kujna biti od njega, kada ova ode u kurac.

Link to comment

inoks je dojaja, samo treba macke spreciti da hodaju po njemu jer povremeni greb zvuk noktiju podseca na one divote tipa viljuska po serpi ili kreda po tabli.i mora da se briska cesto, narocito sudopera, ostaju tragovi ako domacica nije vredna.

Link to comment

slazem se po ovih 20-tak sati koriscenja. 1 od 3 macke je i dalje povremeno zainteresovana za usvinjavanje mada sve manje s obzirom na hladnocu. mada, nije samo to sto povremeno proizvodi malo jaci zvuk no mislim da smo se navikli. a domacica je odusevljena pa briska ko luda, nadam se da ce je uskoro proci.

Link to comment
slazem se po ovih 20-tak sati koriscenja. 1 od 3 macke je i dalje povremeno zainteresovana za usvinjavanje mada sve manje s obzirom na hladnocu. mada, nije samo to sto povremeno proizvodi malo jaci zvuk no mislim da smo se navikli. a domacica je odusevljena pa briska ko luda, nadam se da ce je uskoro proci.
A cifra?Ne mora konkretno nego samo koliko je to skuplje u odnosu na "klasicnu kujnu"?
Link to comment

pa, nije poredivo zato sto mi poznanik da ne kazem prijatelj ima firmu cija je specijalnost profi oprema za restorane. tako da mi je, odokativno ovo napravio za cenu materijala i ruke radnika u proizvodnji, bez njegove ugradnje. razumeces zasto ne mogu da kazem cenu.sa druge strane, mislim da me je ustvari ispalo jeftinije od stare u kojoj je dobar deo cene vukla skupa sudopera od silgranita koja kosta mislim bar 250-300e dok sam je ja platio negde pola od toga na ebay. drvenarija (u dve iteracije promene unistenih vrata) je na staroj kostala cini se 310 evra. bizarno ali istinito, ova me za koji evro kosta manje od stare.odokativno, mislim da bi moralo da bude 1:2, tako nekako.

Edited by gazza1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...