Jump to content
IGNORED

Košarka za decu

Roki Balboa

Recommended Posts

Reprezentacija tzv. Srbije. Ajde što su igrali kriminalno, ajde što Izraelci imaju sasvim solidan sastav u odnosu na balvane kakvi smo mi i tako dalje. Stvarno nemam nikakav problem da izgubimo. Ali jebote, upalim utakmicu na početak drugog poluvremena. Prvi napad, Teodosić šut sa 4 metra, prednji obruč. Drugi napad, Teodosić šibne trojku, odbije se lopta. Onda naravno u trećem napadu sada već iziritirani igrači pomišljaju "što sam ja najgori", a nisu loptu ni osetili jer ovaj gubitnik Teodosić ne da loptu po 15 sekundi, i naravno Tepić maši trojku...tu popizdim, i jednostavno mi se više ne gleda.Teodosiću, gubitniče, svršim ti na kosicu oko ušiju gde si je izvio u rogiće. Magarče jedan. Vrati se u FMP i neka te neko nauči timskoj igri i funkciji plejmejkera, kada već matora drtina neće da ti izvuče uši, nego se šatro dere na ceo tim, pošto, jelte, otvaramo poluvreme "neshvatljivo" loše.I diskutujte malo o sukobu na relaciji Humska 1 - Stjepana Supanca 15a, tj. trofejnog košarkaškog stručnjaka i čoveka koga porodica Đinđić sumnjiči za aktivno učešće u atentatu na premijera...

• Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

37

• Filipenko

25

• bradilko

19

• Shaq

48

Cestitaj Filipe, nece ti orden iz NOB-a sa grudi pasti...Dobila je Crna Gora... ovaj Ivkovic nema blage veze. Kako li je on bio prvak sa Oly to niko ne zna.Teo je jebeni bog kosarke! :Hail:Zali boze sto nema ni krstenog trenera niti djavoljeg saigraca da valja...

Teodosić na 100 utakmica 967 poena :lolol: Dobro je da šutira onoliko, otuda i toliki silni koševi u najdražem dresu, a i završava najbitnije napade, pa moramo imati razumevanja i za njegovih 20-ak odsto šuta iz igre...

• 2 weeks later...

pošto drug phim_kilby ne posećuje patkometarske fudbalske topiće, spuštam se ovde uz molbu da, kao vrsan poznavalac umetnosti, prokomentariše ovu sliku.561750_320830764681655_1135964862_n.jpgunapred zahvalan.

Edited by Arbeitmann
samo da dodam: razlika izmedju mangulice & cokija je kao izmedju crnjanskog & dragog jovanovica. jedan je i bio fasista ali i dalje se njegova poezija cita s gustom dok je drugi oportunista i ubica bez iskupljujucih karakteristika.
Moraću reportovati post, budući da sam u Novostima pročitao da ima indicija da nije sve bilo baš tako. :fantom:
pošto drug phim_kilby ne posećuje patkometarske fudbalske topiće, spuštam se ovde uz molbu da, kao vrsan poznavalac umetnosti, prokomentariše ovu sliku.561750_320830764681655_1135964862_n.jpgunapred zahvalan.
o neki stvarima treba cutati!
  • Create New...