Jump to content
IGNORED

Košarka za decu

Roki Balboa

Recommended Posts

• Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

37

• Filipenko

25

• bradilko

19

• Shaq

48

Ovo je bilo na tragu "A ti kao ne znas koliko moze da razvije? Ajde bezi tamo dripac jedan!" :D
:D ne, meni je jace sto ga zove retardom, a savetuje ga da kopipejstuje pored zivog multikvota i 100 godina na forumuimaju ona igrica upoznavanja - predstavi se pridevom koji pocinje istim slovom kao tvoje ime...Bistri Beri
Zasto? Ne ljutim se, kazi slobodno.
Pogledaj moj prvi post na ono sto ti je napisao. Onda se priseti filma Nacionalna klasa, uporedi Miletov polozaj u filmu i tvoj na forumu, kao i vase reakcije na napusavanje!edit: nesto mi govori da ovi postovi nece osvanuti ovde :lol: Edited by Daddy Cool

Ok, nisam obratio paznju na to. Ne zelim da se vredjam sa nekim jer nema potrebe, pretpostavljam da bi mu veca kazna bila ako bi dosla u nekom drugom obliku, da sam hteo da budem na istom nivou sa njim rekao bih da ode tamo i spomenuo pasnjaketm, ali zasto bih. :s_d:I onako ce biti vremena za kurcenje.

Edited by Rakun Ludi
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Evropejac i Erasehead, drugari sa sastanaka demokratske-liberalne omladine, objasnjavaju na sportuTiceru, ispao si u najmanju ruku...pa sta znam, provincijalac. Ja sa svojih ukupno 10 postova na kk i fk crvena zvezda (pitanje dal i toliko) sam zaradio 5 puta ban i do kraja szd samo zbog toga sto sam ti se zamerio na pocetku kad sam te jednom prilikom uputio da smanjis provincijsku pricu...vredjan sam brdo puta do sada a to se uvek zavrsavalo samo mojim banom ili prosto brisanjem diskusije bez banovanja druge strane...dok ekipa isfrustriranih sere za sve pare pritom vredjajuci i velicajuci nasilje koga se ti tako zgrazavasnapisao bih ovo na moderaciji da imam pristup tamo

• 10 months later...
  • 1 year later...
Vrlo brzo usledio je i odgovor direktora Partizana Dragana Todorića.- Tog Mirka Pavlovića iz Crvene zvezde Beograd Diva, koji po nalogu svog novog gazde za čiju se naklonost nemilosrdno bori, pominje mene i Partizan, nisam sretao u svetu košarke u kome sam četrdeset godina. Mirko Pavlović na sastanku predsedništva Udruženja prvoligaša predstavlja Radnički FMP, nekada Radnički Basket. Letos je pominjan kao menadžer za restruktuiranje KK Crvena zvezda, koja je dobrim delom i zbog njega, trenutno zamrznuta, pa ne znam u kom svojstvu i u čije ime, kog kluba i umesto koga se sada oglašava, koga predstavlja uopšte - kaže Todorić i dodaje:- Ne znam da li interese srpske košarke pominje Pavlović koji je učestvovao u urušavanju nekada velikog kluba sa Malog Kalemegdana, kao i domaće lige zalažući se za regionalnu, u kojoj mu sudije takođe ne valjaju, kao što svojevremeno nisu u našoj, što je i bio razlog odlaska, ili neki drugi Mirko. A možda ne bi valjali ni u inostranstvu, samo kada bi se plasirao u Evrokupove, makar one u kojima ne igra Partizan.Direktor Partizana nastavio je da postavlja pitanja.- Gospodina Pavlovića sa slike sam viđao po hodnicima "Pionira" prošle sezone, gde se skrivao pošto nije smeo da uđe u dvoranu za vreme utakmica Crvene zvezde, zbog transparenata i vređanja navijača kluba čiji je bio generalni menadžer, zbog kojeg su organizovani i protesni skupovi na Malom kalemegdanu. Ne znam ni koji je Mirko Pavlović tužio Zvezdu za dugovanja, a koji ju je u tim procesima zastupao? Da li je reč o istom čoveku ili dvojici ljudi?Todorić zaključuje da je uspeh Partizana, koji smeta Pavloviću, najveći razlog za ovakvo obraćanje.- Iako ne znam ko je dotični gospodin, znam za čiju se naklonost ponizno bori i u ime koga zove medije. Znam i da u Srbiji uspeh najviše smeta. Znam i za frustraciju kako onih na klupi, tako i čelu kluba, što svojevremeno, dok su nosili crno-beli dres, bilo kao seniori ili pioniri, nisu mogli dobiti prostor u žestokoj konkurenciji našeg najtrofejnijeg košarkaškog kolektiva, zbog čega su i napustili Partizan, ali jednostavno u Partizanu ima mesta samo za najbolje ili one koji će to postati - stoji, između ostalog, u odgovoru Dragana Todorića.

Ma pusti to... vidis da i u kosarci i u vaterpolu, dje nismo mogli da prismrdimo, igramo produzetke dakle egal utakmice sa vama. U fudbalu ste pregazeni. Kraj vam je blizu!Inace, Majami je pred ponorom. Nadam se da LBJ nece gledati prstena u karijeri! Ima Boga!!!

• 3 weeks later...
  • Create New...