Jump to content

Košarka za decu

Roki Balboa

Recommended Posts

• Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Shaq

48

• MiddleClass

37

• Filipenko

25

• bradilko

19

Milogled Bluff
Ulecem i ja po 50din. Udarila kriza, nem vise
A i da imas, odakle ti?Nuzgred, ne kaze se "nem" nego "neam". Edited by Milogled Bluff
Vasilij Zajcev
Istina da Zvezdi nije neophodan suter, nego pitam onako...Dobar je, samo da se odomaci malo. Ima sjajan pas i brzo razmislja, a izgleda da je i pozitivac.
Zvezda je tek s pozitivcima popunjena :D ...jbt, bez zajebancije, gledam sinoc Stimca i mene blam kako se decko ponasa. aj u NLB mi je smesan kad krene da se lozi, ali kapiram da ovo gledaju i neki stranci.
Zvezda je tek s pozitivcima popunjena :D ...jbt, bez zajebancije, gledam sinoc Stimca i mene blam kako se decko ponasa. aj u NLB mi je smesan kad krene da se lozi, ali kapiram da ovo gledaju i neki stranci.
:lol:
ali bukvalno. to je najgora vrsta blama - kad neko drugi nesto radi, a tebe blam
Ako to kaže neko ko navija za "KK Duško Vujošević" onda to govori samo za sebe... :lol:
Vasilij Zajcev
Ako to kaže neko ko navija za "KK Duško Vujošević" onda to govori samo za sebe... :lol:
da, navijam za njega pa sam vremenom navikao i na ta indirektna blamiranja, zamisli koliki retard treba da bude neko za koga ni ne navijam, pa da me bude blam njegovih postupaka...kao ti kad pises svoja razmisljanja, a ostatak foruma blam.
ali bukvalno. to je najgora vrsta blama - kad neko drugi nesto radi, a tebe blam
Transfer neprijatnosti? :)Dobro je, neki od nas imali takve osećaje dok je Peca Drobnjak šaltao brzine ramenom i arlaukao posle postignutih trojki. Onih regularnih.
  • Create New...