Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Partizan - Zvezda

tzv derbi  

65 members have voted

1. 1. Ko dobija?

• Partizan
      34
    • Zvezda
      31

Recommended Posts

football_addict

Jel moguce da Bjelicu ni sa 3 licne nema ko da menja?

kralj

Ali Bjelicin raspad u odbrani je najjaci utisak. Neprepoznatljiv.

LeBron
35-25. Samo me zanima na koju foru ce kreteni ovaj put da sjebu prednost.
just watch

Ted
35-25. Samo me zanima na koju foru ce kreteni ovaj put da sjebu prednost.
:lol: evo upravo sjebase prednost

Ivo Petović

Strašno šta radi ovi retardi iz Zvezde. Ne znam da li su gluplji oni ili ja koji se opet nerviram zbog glupaka.

Edited by Ivo Petović

Feindouno

I to bi bilo to.

Goranz

Kakav KRIMINALAN basket. I ranije je bilo ocajnih meceva ali ovo je zaista rock bottom. Zvezda bolja, samo svojim greskama nije napravila vecu prednost. Partizan presmesan, treba Dule da se beatifikuje ako napravi jos koju pobedu u EL sa ovim raspadom od ekipe. Srecom idem napolje pa cu se spasiti drugog poluvremena.

spina
I to bi bilo to.
mnogo ......

Eraserhead

U hali nema navijanja zbog smrti patrijarha ali ima vredjanja. :lol: Elem Zvezdu isao sut I zato vodi inace dva podjednaka raspada od timova.

Filipenko

Meni je 1 detalj najzanimljiviji - Štimac se bori sa Marićem na niskom postu i popije rampu. Ide kontra, McGaleb™ je završava zakucavanjem, a najbliži igrač je bio upravo - Štimac? Pa je li moguće da taj dečko mora toliko da trči, šta rade ovi kreteni od bekova?Naravno, odvratna utakmica. Partizan je govno, čak i kada smo imali one sezone sa 2 pobede u Evropi nismo ovako užasno igrali.

Ivo Petović

Partizan stvarno nikada lošiji. Ali i takav je dovoljan za Zvezdu koja ima tradicionalnu tendenciju samopobeđivanja prouzrokovanu viškom glupih igrača u timu.btw, interesantan momenat - Bjelica dobio treću ličnu, a vrli strateg ga drži do kraja poluvremena u igri, kako bi dobio i četvrtu. Rekoh ja da sam u subotu primetio da on pojma nema koliko mu igrači imaju penala. I čovek je masno plaćen za posao koji radi.

Edited by Ivo Petović

Nemanja Posrbica
ovaj komentator 'ladno rekao MekGaleb :isuse: "Zvezda vezala 2 pobede", "Partizan - FMP odloženo za neki drugi dan", "Zvezda dala 100 pogodaka" ima 1 potencijal.
Glavni komentator na Areni. Možeš da zamisliš tek ostatak, uz par izuzetaka.Elem, uspeli smo da sjebeno stečeno za 2 minuta. Svaka nam čast.

pp34

gde ide prenos ?edit : nasao

Edited by 8-walker

Ivo Petović

Vuk car. Tako se igra.

Dark Wader

Ukinite slobodna bacanja!Pravda za Marića !

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...