Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Partizan - Zvezda

tzv derbi  

65 members have voted

1. 1. Ko dobija?

• Partizan
      34
    • Zvezda
      31

Recommended Posts

rugievithus
Nisam siguran da je motivacija na Zvezdinoj strani. Istina je da uvek imaju pojacano lucenje testosterona kada igraju protiv nas.Ipak, ova utakmica je vrlo bitna za Partizan.Treba pre svega sebi da dokazu da su tim i da su posle mesec dana zajednickog igranja napravili neki napredak. Da nisu grupa gradjana sastavljena da premosti navodno "nebitnu" sezonu. U suprotnom ne mogu da zamislim kakav nas debakl ceka za nedelju dana u Pioniru.Nisam hteo nista da komentarisem posle katastofe u Litvaniji. Resih da budem strpljiv i da ne upotrebim svu raskosnost srpskog jezika kako bih docarao svoje emotivno rastrojstvo.Nadam se da za to nece biti potrebe posle danasnje tekme.MA SVE U KURAC 10 RAZLIKE ZA PARTIZAN!!!
Iz ne znam kojeg razloga, ti me podsjećaš na shimpr-a... <_< :lol:

nautilus
Kosava aka hepi
HvalaDobija Partizan. Debeli ce forsirati igru na Marica, nasi centri ce upasti u problem sa faulovima i to ce biti to. 

rugievithus
HvalaDobija Partizan. Debeli ce forsirati igru na Marica, nasi centri ce upasti u problem sa faulovima i to ce biti to. 
Pa postoji mogućnost i da vaš diplomac forsira ispočetka igru preko Štimca pokušavajući da Marića optereti penalima, znajući da bez njega uglavnom nema napada. I

Daddy Cool

Na sajtu Partizana direktan prenos, garantuju kvalitet! Cena 5 jura.

Kapiten

dobijamo, iskreno mislim da su ovom trenutku dovoljni i samo Marić i Bo za pobedu a priključiće im se neko treći

Vajo Madžun
Pa postoji mogućnost i da vaš diplomac forsira ispočetka igru preko Štimca pokušavajući da Marića optereti penalima, znajući da bez njega uglavnom nema napada. I
HA HA Štimac.Pa to je čovek koji ima teranje na Partizan. Zine ko skulptura iz Lepnskog vira i cepa dok ne skupi 5 ličnih.Moguće da će ga Aco pustiti na Marića da ga nervno rastroji, ali verujem da je Aleks u toj Australiji već video Tasmanijskog đavola i da će ostati pribran!

Ivo Petović

Zvezdi je ova utakmica bitnija, jer će Partizan (iako je loš) na karakter i psihu nakalemiti potreban broj pobeda za F4, dok je za Zvezdu svaka pobeda tkr. presudna u borbi za Eurocup, jer nema taj timski karakter i psihološki edge nad manjim timovima u ligi.Čisto igrački, Zvezda nije slabija od Partizana - naprotiv, ali je problem što ima mnogo lošijeg trenera i što je na dve najbitnije pozicije kriminalno matchovana sa grobljem. Debeli će, naravno, besomučno da trpa loptu pod koš, a od ovog našeg očekujem da dobar deo utakmice stoji u zoni i miksuje odbrane, jer Partizan nema igrače koji mogu da rešavaju agresivnu zonu. U stvari, više se nadam nego što očekujem.Ono što bih ja uradio je da na početku utakmice napadam Marića licem ka košu - Elmedin iz dva na dva ili čak Štimac sa vrha iz driblinga (zvuči smešno, ali pokazao je više puta da ume to da radi) i pokušati da iskoristim njegovu lateralnu sporost i napunim ga penalima, a to je onda sasvim druga utakmica. No, pošto se ovaj naš toga sigurno neće setiti, ostaje nam da se nadamo da će Videnov imati šutersko veče i da će se Tadija napaliti igrajući protiv bivšeg klupskog druga, jer ako ga Roberts ne naloži da igra ko u finalu plejofa, ondak niko neće.

MocaVukotic

sve je otvoreno. nadam se da ćemo biti bar malo bolji nego u poslednjih mesec dana. ako budemo, biće to dovoljno za pobedu....valjda.

Goranz

Zvezda lagano, sve ispod 10 razlike je neuspeh.

Vasilij Zajcev
Zvezda često dobija prvi derbi u sezoni. Mislim da je i motivacija na njenoj strani
upravo. pogotovu ovaj prvi derbi(organizovanog) navijanja nece biti (hvala bogu!), (nekog jasnog) sudijskog kriterijuma jos manje, a (cak je i) Zvezdina odbrana dovoljna za dva i po ofanzivna igraca koje mi imamo (a kojima je ovo prvi derbi)...ocekujem ruznu kosarku kao i uvek, i mnoooogo, mnogo, nervoze na parketu. (eto, toliko; a sad put pod noge)

Teixeira
Na sajtu Partizana direktan prenos, garantuju kvalitet! Cena 5 jura.
svidja mi se ta garancija poshto su juche na okk prvi put testirali taj streaming i imali su dosta problema :D

Lloyd Wyman

poredis okk sa jednim partizanom. :o ovo odmah zahteva ban, ili ogranicavanje na szd. angry.gifinace, zvezda do 10.

Delija67

dobija stoka sa 30 razlike

Milogled Bluff
HA HA Štimac.Pa to je čovek koji ima teranje na Partizan. Zine ko skulptura iz Lepnskog vira i cepa dok ne skupi 5 ličnih.Moguće da će ga Aco pustiti na Marića da ga nervno rastroji, ali verujem da je Aleks u toj Australiji već video Tasmanijskog đavola i da će ostati pribran!
:lol:

Milogled Bluff
Zvezda lagano, sve ispod 10 razlike je neuspeh.
Razume se. 79:63 je vise od 10 razlike.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...