Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Partizan - Zvezda

tzv derbi  

65 members have voted

1. 1. Ko dobija?

• Partizan
      34
    • Zvezda
      31

Recommended Posts

Mauci

Kakav basket lebtijebem :isuse: Na kraju presudise dva najveca debila u timu Zvezde i ispadose junaci. Ajde Stimac je borben ali Baileya bi tukaooooooo. Ipak, najjaci utisak su mi Petroviceve izmene. Bez ikakvog smisla.

Ivo Petović

Poetska je pravda da Štimac presudi groblju. Užasna utakmica koja je kulminirala užasnom završnicom - Bejli ubedljivo najgori na terenu i pod hitno ga se treba rešiti. Aco Petrović je posebna priča. Toliko se pogubio da je pozaboravljao igrače na klupi, penale koje isti imaju i još svašta nešto. Na kraju je (ipak pametno) postavio onu zonu, jer je bilo jasno da bi u protivnom Partizan u svakom napadu šutirao bacanja. Imao je više sreće nego pameti, ali to ne menja činjenicu da je diletant.Partizan je toliko loš da ni ovakvu utakmicu nije uspeo da dobije. A imao je kompletnu "atmosferu" za to i popriličnog početnika na protivničkoj klupi. Kao što već više puta rekoh, Partizan nema kvalitet za nešto ozbiljnije. Ima samo ime, trenera koji nosi sa sobom sve što nosi u ovoj i domaćoj ligi i pobednički karakter koji će mu donositi pobede protiv manjih timova.

Roki Balboa

Izgleda da ce Majk Tejlor da pojaca nas voljeni klub

Johann Gambolputty__of Ulm

Bjelica koji seda na reklame posle petog faula i viče "Kako sam gluuuuup!" :DBejli je presmesan sa onim dodavanjima centru u noge sa metar i po. Kakav je divljak, tako je i dobio utakmicu - na divljinu, trojkom sa 7,5 metara preko Robertsa, iako je imao otvoren šut pet sekundi ranije. Videnov me se sviđa baš.Dernjao sam se da Štimac promaši drugo, kad nije, već sam video kako se ponavlja Hemofarm od pre 10-ak dana...Jeste videli onaj kukočevski ulaz Kukoča, uz faul koji nije sviran? :)

MocaVukotic

1 dno od derbija. čestitke zvezdi, a nama nek je sveti pavle™ u pomoći. rašića više ne mogu da gledam ni pod sedativima.

loser

E Mariću Mariću sedam bacanja :isuse: nedopustivo!To plus one dve "divlje" trojke Bejlija i Bjelice dovoljno za poraz,cestitam.Sve mogu da podnesem ali onu iritantnu pojavu N.Ilica nikako,postoji li ista odvratnije na svetu?!! I kad ce vise uprava Partizana da nas resi bede i otpusti Rasica!!!

Edited by loser

spina
E Mariću Mariću sedam bacanja :isuse: nedopustivo!To plus one dve "divlje" trojke Bejlija i Bjelice dovoljno za poraz.Sve mogu da podnesem ali onu iritantnu pojavu N.Ilica nikako,postoji li ista odvratnije na svetu?!!
Дуленце??

MeanM@
E Mariću Mariću sedam bacanja :isuse: nedopustivo!To plus one dve "divlje" trojke Bejlija i Bjelice dovoljno za poraz.Sve mogu da podnesem ali onu iritantnu pojavu N.Ilica nikako,postoji li ista odvratnije na svetu?!!
Todorić?

djuras
jbg nisu svi lepi kao dulence

loser
Todorić?
nije mnogo bolji

loser
jbg nisu svi lepi kao dulence
ne diraj nam 008 :Hail:

Ledja

NE mogu da se otmem utisku da bi Carry sa ovim timom sada imao eventualno jedan poraz,a derbi bi rutinski dobio. Kada se samo setim poredjenja na ovom forumu kako je Partizan za Zvezdu Lejkersi,dodje mi da puknem od smeha. Zvezda osim na petici,ni na jednoj drugoj poziciji nije slabija kada se gleda par, tj igrac iz prve petorke i njegova izmena. Cak i na kecu imamo makar dva loodaka koji mogu svasta da ubodu,dok partizan ima dobrog crnca i ne postojecu izmenu,jer tesko mogu Rasica ozbiljno da racunam

rugievithus

imate li šta pametno reći o utakmici za nas koje nismo mogli gledati... nekakav kratak rezime, zapažanja, utiske... bilo šta. a manite se ljepote :o

Edited by rugievithus

dacha od bosne

Novi info za Bejlija: "Ovo mu je izgleda poslednja utakmica kod nas, jer najverovatnije dolazi Mike Taylor iz LA Clippersa."Navodno dolazi i neki centar u paketu.

Кристофер Лумумбо

mene zanima kako je igrao bjelica?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...