Jump to content
IGNORED

Ambalaza


MayDay

Recommended Posts

meni se ovo tvoje jako svidja.daleko od toga da su ova iznad rešenja loša, naprotiv, ali mislim da si baš ubo suštinu sa "postoljem" za bocu.
U ziriju su uglavnom bili advert menadjeri, tako da sam flashu radio vise kroz advertajzing a manje kroz dizajn - tako sam shvatio i brif.Forma je zategnuta, prociscena, minimalisticka - bas kao kap vode. Cak se ni spoj flashe i chepa ne vidi, prekriven je tankim silikonskim slojem. Dalje, jako je originalna - bila bi to prva flasha u serijskoj proizvodnji koja nema ravno dno - odatle sam ponudio da se za svaki Hajat, Hilton ili neki dugi brend pravi brendirano postolje koje bi, sa flashom, bilo sinergija dva jaka brenda.Da ne davim dalje - preigrao sam se. Ziri ocigledno to nije procitao, vec se odlucio za dizajn kao takav - mene ove boce koje su pobedile neodoljivo podsecaju na arhitektonska izdrkavanja po Dubai-u.Hocu reci, ova pobednicka resenja mogu da se nadju u vecini crtackih blokova studenata dizajna - takve forme sam crtao na kilo u svoje studentsko doba - dok nisam shvatio da dizajn nije dizajniranje vec razmisljanje.Sve jedno, svi sto gube (nagrada 20 000 e) se ljute, bice da je to i kod mene slucaj:))Hvala na podrsci. Edited by CowBoy
Link to comment
U ziriju su uglavnom bili advert menadjeri, tako da sam flashu radio vise kroz advertajzing a manje kroz dizajn - tako sam shvatio i brif.Da ne davim dalje - preigrao sam se. Ziri ocigledno to nije procitao, vec se odlucio za dizajn kao takav -
meni je to još i čudnije - da su onakve forme pobedila ako su menadžeri bili mahom u žiriju.Designer water (ili kako god hteo da je nazoveš) odavno nije novost, a i razlike su minimalne, makar za 99% populacije.drugim rečima, kada naručiš to u restoranu želiš da svi ostali vide šta si naručio. ja bih, kao menadžer, želeo nesvakidašnju ambalažu za moj, iskreno, svakidašnji proizvod.
mene ove boce koje su pobedile neodoljivo podsecaju na arhitektonska izdrkavanja po Dubai-u.
da, da, to je to.odlično si se izrazio.keep up the good work :)
Link to comment
  • 4 weeks later...

Nakon sto me je duboko razocarao novi izgled Jelen piva (koji mi je trebalo dosta vremena da primetim),video sam da ima i (MNOGO) goreg...Sve u svemu,ko gleda tv,i reklame(ili prosto - pije pivo),vidi da je izasla nova lav flasa,koju bi bolje dizajnirao mrtav covek...Stvarno,lepse su flase za onu minakva-colu od 2l sto kosta 35 dinara od ovog izroda staklenih flasa...ko zeli da ga oci zabole nek izvoli2r5c845.png

Edited by Kolja
Link to comment
пиво је прехрамбрени производ
али флајка јок.(осим за оног што једе стакло, али он је занемарена мањина) Edited by thermal bug
Link to comment

да, то јесте, а и ја баш хтео питати кога брига за изглед флаше, ако је у питању флаша пива, ал реко, можд је до мене...

Link to comment
meni je flaša kul, a na ovo slici etiketa deluje ko da je photoshoppovana na flašu. i to loše.nego, što je ovo ovde, a ne na "ambalaži" ?
Rekao bih da je etiketa samo prelazno resenje - kada se radi rivamp proizvoda, obicno se zadrzava neka veza sa starim da bi ga ljudi prepoznali u rafovima. Ovo je stara etiketa (veza sa brendom) na novoj flasi, sasvim verovatno da ce kroz nekoliko meseci da osvane nova, koja ce na flasu da legne kako valja.Btw, ocigledno je da su krenuli u ovom pravcu:grolsch_preview.jpg Edited by CowBoy
Link to comment
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...