Jump to content
IGNORED

Not-just-now playing


kurdi

Recommended Posts

  • 1 month later...

^moja sorta djeza :wub: slusam ga evo vec 3 nedelje. savrsen double bill sa dragonslayerom cool.gif 1 za decake koji bi da budu veci decaci a 2. za devojcice koje jesu vece od decaka.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
ne znam jel ovo pravi topić, al jel neko slušao novi album prefab sprout?jako me zanima, divna grupa plus nesrećni paddy mc aloon, ostao je bez rožnjača, ne vidi.
Mislim da jos nije procureo. Ali za 10-ak dana izlazi zvanicno.Ima ovaj preview na YT... zvuci zanimljivo.
Link to comment

velika, uzasno velika grupa. ne znam da li je generacijska stvar - nisam siguran da mi mnoge grupe iz onog vremena znace kao onomad - ali prefab sprout ne prestaju da rastu kod mene vec 25 godina.... mislim da uk pop nije posle paddyja imao tako velikog kompozitora/aranzera.

Link to comment

Ovaj topik je načisto zarastao u trnje od kada ga je kurdi batalio. Gde je ovde "not just now playing", gde su ispovesti i refleksije nad svakom notom i izgovorenom rečju dragih nam muzičkih umjetnika? Uanlajneri, fotke... svuda isto.

Link to comment
velika, uzasno velika grupa. ne znam da li je generacijska stvar - nisam siguran da mi mnoge grupe iz onog vremena znace kao onomad - ali prefab sprout ne prestaju da rastu kod mene vec 25 godina.... mislim da uk pop nije posle paddyja imao tako velikog kompozitora/aranzera.
Meni oni nekako zvuce... timeless. Pop, ali potpuno neobican. Padijev glas, tekstovi, produkcija.A i to proredjeno izdavanje albuma dodaje poseban sarm. Mada, nisam znao za njegovu bolest :( Edited by Takeshi
Link to comment
Ovaj topik je načisto zarastao u trnje od kada ga je kurdi batalio. Gde je ovde "not just now playing", gde su ispovesti i refleksije nad svakom notom i izgovorenom rečju dragih nam muzičkih umjetnika? Uanlajneri, fotke... svuda isto.
evo pisacu, da negde nadjem taj prefab sprout novi.
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...
nesrećni paddy mc aloon, ostao je bez rožnjača, ne vidi.
Da li se nešto promenilo na gore od ovog stanja iz septembra? Mada su za njega možda još i strašniji problemi sa sluhom:
The "eye thing", he says, slowed him down in the studio – he'd need one pair of glasses to look at the tape recorder, then another to look at the mixing desk. But that laboriousness was nothing compared to "the hearing thing. That was crushing." He began to suffer from tinnitus. ...What does this mean in blunt terms? It means that crucially – frustratingly, tragically, horrendously – this inveterate songwriter can no longer bear to sing his own songs. "I haven't sung anything properly since the hearing disaster. I know I can do it. But it's not gonna be much fun."
Inače, zaintrigirali ste me, dajte neke preporuke odakle početi sa Prefabom - sa žaljenjem konstatujem da sem imena ne znam ništa o njima...
Link to comment

Uzmite novi album, dok je tu.Jordan - The Comback zrelog benda i Swoon i Steve McQueen, posebno ovaj drugi s' početka.Ma može i random, diskografije nije preobimna, iako bend dugo postoji.

http://en.wikipedia.org/wiki/Prefab_Sprout#Albums

Ako treba nekih linkova mogu da pomognem. PM.

Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...