Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

9 minutes ago, gone fishing said:

Један од ухапшених је албанац из бјрм, за сада једини идентификован

 

- још ће на крају да испадне да је оно јуче био обрачун нарко мафије

 

Nope,  poreklom Albanac iz BJRM. Inace, u Becu rodjen i u Becu "radikalizovan". Poznat policiji jer je hteo da ide da se bori u Siriji.

  • +1 1
Link to comment
35 minutes ago, Filozof manijak said:

To je referenca na blisku evropsku prošlost, u šta se vrlo lako može ponovo skliznuti ako se nastave ovi teroristički napadi islamista, a evropske vlade ne budu odreagovale mudro i adekvatno (u šta sumnjam). I eto nama desnice na vlasti vrlo brzo, ionako je u ekspanziji trenutno. 

 

Sta je problem da desnica dodje na vlast? Ona je trenutno vecinska u skoro svim evropskim drzavama.

 

Vjerovatno si mislio na ekstremnu desnicu.

  • +1 1
Link to comment

Još sinoć sam posumnjao da postoji više od jednog napadača, na osnovu broja žrtava i toga da svi snimci pokazuju jednog napadača (tog koji je ubijen).

Sad vidim da je i policija promenila izjavu u "najmanje jedan napadač"

 

Link to comment
56 minutes ago, borris_ said:

 

Sta je problem da desnica dodje na vlast? Ona je trenutno vecinska u skoro svim evropskim drzavama.

 

Vjerovatno si mislio na ekstremnu desnicu.

 

Da, na ektremnu sam i mislio.
Hvala na ispravci

Link to comment

Po najnovijim izjavama, ubijeni napadač je ranije već  osuđivan za terorizam.

 

Kako je koj kurac sa 20 godina uspeo da bude terorista, učestvuje u terorizmu, bude očigledno uhapšen i osuđen, pušten, i onda napravi ovo čudo? Kakav je to nakaradni sistem, koliko je dobio za terorizam, 6 meseci uslovno?

Link to comment

Hteo je da ide u Siriju da se bori, pade mi na pamet a što ga niste pustili?? Blokirati mu sve finansije, oduzeti mu pasoš i ajd zdravo.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ako ima samo jedan pasos, a Austrija nema dvojno drzavljanstvo, ne moze valjda da mu se oduzme po nekim medjunarodnim konvencijama. Ne moze da nigde ne pripada (pasoski).

Link to comment
Ako ima samo jedan pasos, a Austrija nema dvojno drzavljanstvo, ne moze valjda da mu se oduzme po nekim medjunarodnim konvencijama. Ne moze da nigde ne pripada (pasoski).
e pa vidiš da sad može da ne pripada nigde

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, mlatko said:

e pa vidiš da sad može da ne pripada nigde

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 


Ma razumem sta pises, ali ovo je birokratski gledano. Vracali su neki dvojna drzavljanstva upravo da bi ovakve mogli da vrate u zemlju porekla roditelja.

Edited by Moonwalker
Link to comment

Rekoh vec, blokirati sve stranice gde se takvi napajaju, proterati imame bratstva i salafa, prekinuti finansiranja, a ovakve kontaminirane slucajeve vratiti u specijalne skole i terapije kao narkomane. Islamisti prolaze kroz ozbiljan brain washing i to se lako ne leci kao ni svaki drugi ekstremizam.

  • +1 1
Link to comment

Ma razumem sta pises, ali ovo je birokratski gledano. Vracali su neki dvojna drzavljanstva upravo da bi ovakve mogli da vrate u zemlju porekla roditelja.
pa da, meni je glupost neviđena da se odma dodeljuje državljanstvo. Jeste da je prividna integracija i većina uspeju ali eto ima i njih koji to zloupotrebe jer shvate to kao prinudnu asimilaciju štali

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, mlatko said:

pa da, meni je glupost neviđena da se odma dodeljuje državljanstvo. Jeste da je prividna integracija i većina uspeju ali eto ima i njih koji to zloupotrebe jer shvate to kao prinudnu asimilaciju štali

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

U drzavama gde nema dvojnog drzavljanstva deca ( a ovaj je rodjen u Austriji)  do punoletstva ili 21 godinu imaju prava na oba drzavljanstva. A onda moraju da se odluce. 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Anduril said:

Rekoh vec, blokirati sve stranice gde se takvi napajaju, proterati imame bratstva i salafa, prekinuti finansiranja, a ovakve kontaminirane slucajeve vratiti u specijalne skole i terapije kao narkomane. Islamisti prolaze kroz ozbiljan brain washing i to se lako ne leci kao ni svaki drugi ekstremizam.

 

Upravo tako, to je jedini efikasan nacin koji relativno brzo moze da daje rezultat. I spreciti roditelje da sabotiraju normalnu soscijalizaciju dece tamo gde su rodjeni.

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...