Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

6 minutes ago, radisa said:

 

Čemu se ovi svete u Beču?

 

Ovo sam se isto malopre glasno zapitao. Austrija se bas trudi da se ne zameri nikome nakon sto je, sto bi rekao Kreisky, posle WW2 "napustila istorijsku pozornicu". 

 

Neki snimci su bas grozni. Ne vide se zrtve, ali deluje kao bas organizovan napad. Cini mi se da napadaci cak nose istu odecu, dakle imaju uniforme.

Link to comment
9 minutes ago, pasha said:

 

Je l si ubedjen da su u pitanju islamisti?

Ne lici mi ovo na njih jedino me buni to sto se navodno jedan razneo sto je karakteristika islamskog terorizma ali ostalo i po izgledu napadaca ne izgleda.

Video sam kada ubijaju momka u ulici, ne izgledaju kao islamisti.

U pravu si da treba malo sacekati da se vidi ko je ovo izvrsio.

Ipak ovako je slicno bilo u Parizu 2015., napadi na vise mjesta, mobilne grupe.  Kao i u indiji 2008.

Edited by borris_
Link to comment

Opet meni ovo oici na jednog i to ne islamistu. Moguce neki ludak sa krajnje desnice ili neki ludak koji je pukao zbog uvodjenja novih mera zabrane oko korone. Mi to tako izgleda.

Link to comment
2 minutes ago, pasha said:

Opet meni ovo oici na jednog i to ne islamistu. Moguce neki ludak sa krajnje desnice ili neki ludak koji je pukao zbog uvodjenja novih mera zabrane oko korone. Mi to tako izgleda.

U pravu si kada kazez da treba sacekati da se vidi ko je ovo uradio. Trebao bi i ti da se pridzavas toga.

Link to comment
20 minutes ago, pasha said:

 

Je l si ubedjen da su u pitanju islamisti?

Ne lici mi ovo na njih jedino me buni to sto se navodno jedan razneo sto je karakteristika islamskog terorizma ali ostalo i po izgledu napadaca ne izgleda.

Video sam kada ubijaju momka u ulici, ne izgledaju kao islamisti.

Jbg, na par linkovau piše da su vikali Allahu Akabar, ako nisu, jbg, posipam se pepelom...

Link to comment
25 minutes ago, radisa said:

Izgleda da ove nisu na vreme naučili da su Bečlije... U beču se baš nije nikad vikalo Allahu Akbar...

 

Čemu se ovi svete u Beču? Zlim bečkim vojnicima koji su šta?? 

 

Muja im vraća za aneksiju.

Link to comment

Na Tviteru se pojavio video i slike hapšenja četvorice... skinuti do pojasa pre nego je policija prišla. Turci ili Arapi, jasno je po izgledu...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
Just now, pasha said:

Cudno mi je. Austrija je neutralna zemlja, nije clanica nato-a, nisu ucestvovali u nicemu prethodnih decenija itd.

Da, extremisti stvarno tako biraju koga će da napadnu...

  • +1 2
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...