Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

jbt.. nije mi se dopadala ta zatvorena politika Poljske, gde su terali imigrante sto dalje i nisu im dopustali da primirisu Poljskoj

pravili su foru, gde bi pustili Ukrajince i onda rekli ovima iz EU - "pa eto, primili smo imigrante (Ukrajince), ispunili smo normu"

al' sad pocinjem da mislim da mozda imaju pravo...

Link to comment
5 minutes ago, Have_Fun said:


Drugarica mi bila tamo.. setala..
Kuci je sad.. trese se

Neki javljaju da su napadaci u drugoj ulici i drze taoce, ne znam da li je to tacno


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=11&dd=02&nav_category=78&nav_id=1757196

jebiga, izgleda da jeste tacno..

"Nakon pucnjave kod sinagoge večeras, usledila je još jedna - kod hotela Hilton, a uz to i talačka kriza, javljaju mediji."

Edited by Have_Fun
Link to comment
18 minutes ago, borris_ said:

Uzas naravno. Nikako da naviknem na ovo. Sta ce sada reci? 

Bojim se da dolaze na naplatu svi oni imigranti...

Kako mislis svi oni?¿ pa samo kod mene na Kanarima dnevno dodje u proseku preko 60, od prosle godine priliv je skocio za 685%.

Link to comment

Totalna konfuzija vlada. Milion poruka sa milion poluinformacija.

Doci ce i ovde na naplatu sto su na celu sluzbi teski sarlatani postavljeni od strane Maturanta...

 

I stari becki vic:

Pesimist: Ne moze gore.

Optimist: Samo cekaj ...

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Izgleda da ove nisu na vreme naučili da su Bečlije... U beču se baš nije nikad vikalo Allahu Akbar...

 

Čemu se ovi svete u Beču? Zlim bečkim vojnicima koji su šta?? Op, pa Austrija ni nema neku vojsku... A da, svete se Jevrejima, samo nisu nijednog ni ranili

 

Kako je Austrija omanula u svojoj sekularnoj državi? Voleo bi da čujem veseljake koji to sad objašnjavaju... Muuslimane vređaju silne crkve po Beču? I Sinagoge?  Šta ih je sad poremetilo pa su krenuli da ubijaju?

 

Mene brine šta će biti ako neko u Evropi skupi muda, i uzvrati... I kako će to da urade, ako ikada skupe muda?

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, radisa said:

Izgleda da ove nisu na vreme naučili da su Bečlije... U beču se baš nije nikad vikalo Allahu Akbar...

 

Čemu se ovi svete u Beču? Zlim bečkim vojnicima koji su šta?? Op, pa Austrija ni nema neku vojsku... A da, svete se Jevrejima, samo nisu nijednog ni ranili

 

Kako je Austrija omanula u svojoj sekularnoj državi? Voleo bi da čujem veseljake koji to sad objašnjavaju... Muuslimane vređaju silne crkve po Beču? I Sinagoge?  Šta ih je sad poremetilo pa su krenuli da ubijaju?

 

Mene brine šta će biti ako neko u Evropi skupi muda, i uzvrati... I kako će to da urade, ako ikada skupe muda?

 

Je l si ubedjen da su u pitanju islamisti?

Ne lici mi ovo na njih jedino me buni to sto se navodno jedan razneo sto je karakteristika islamskog terorizma ali ostalo i po izgledu napadaca ne izgleda.

Video sam kada ubijaju momka u ulici, ne izgledaju kao islamisti.

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...