Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

danas na pregovorima sa HK firmom sam bio u cudu kada su mi pricali kolike su dnevnice za te protestante. od statista za 500HK$ do ovih sto su u privim redovima i sa zadacima za 3-5K. nije mi ni na kraj pameti bilo da moze biti tako. prvo sa mislio da me zezaju, ali posle "are you sure - yes - you're kidding - no" i tako puta 5, ne znam sta da mislim. 

 

nije neko koga sam juce upoznao i da su levati, ovi su najveci u cijeli svijet u svom poslu, radimo prilicno dugo i uspesno. bas wtf momenat. js i dalje ne verujem.

 

 

 

 

Link to comment

Има и оних који желе да демонстрирају без накнаде, али их ови плаћени замоле да иду кућама, није, наиме, етички да одузимају плаћеним демонстрантима право на рад.

 

Исто је и код нас било 1996/97. Јако озбиљни људи - директори, универзитетски професори - говорили су да су сви демонстранти плаћени, да добијају дневнице.

Link to comment

Fernandez-Kirsner rasturise Makrija u paramparcad u argentinskim primarnim izborima.

 

47: 32 za kirsneriste

 

Pravi izbori su u oktobru, ali je ovo takav poraz da tesko Makri moze nesto da uradi. Istorijski najveci zajam MMFa od 50 milki lose kanalisan samo u odbrnau pesa uz  jos uvek visoku inflaciju i slabu ekonomiju i rast siromastva nisu  mogli doneti pobedu.

Link to comment

nisam znao na koji topic ovo da stavim.

potpuni bizar.

ipak, ono što mene više plaši je da mi pičimo ka ovom stanju punom parom s Vučićem u glavnoj ulozi (onu scenu kada mu aplaudiraju jer je podigao šipku već smo savladali, rekao bih).

 

 

 

 

Link to comment
On 12.8.2019. at 19:35, Svarog said:

nisam znao na koji topic ovo da stavim.

potpuni bizar.

ipak, ono što mene više plaši je da mi pičimo ka ovom stanju punom parom s Vučićem u glavnoj ulozi (onu scenu kada mu aplaudiraju jer je podigao šipku već smo savladali, rekao bih).

 

 

 

 

 

Berdimuhamedov se jako trudi da nadmaši legendarnog Turkmenbašija

Link to comment
3 hours ago, hazard said:

 

Berdimuhamedov se jako trudi da nadmaši legendarnog Turkmenbašija

sto je neizvodljivo. saparmurat nijazov je najveci vodja koga je svet video. 

Link to comment

Taj njihov diletant isti kao ovaj nas.
Dal je moguce da se takve bitange biraju svuda u svetu? Ovo postalo in, narod se sprda i zajebava ili smo ekstremno zatupaveli kao civilizacija, kojoj inace predvidjam skoru propast i kraj?
Ove bahanalalije se ne mogu dobro zavrsiti nikako.

Izgore Amazonija ko nista, pre toga Sibir... e dodjavola!

Edited by Jumanji
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...