Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ne znam za stranacku pripadnost, ali brate komentari na B92 vestima, kao i masovna podrska onima koji orgazmiraju nad produzetkom neocarizma u Rusiji su jednostavno retardirani. Ako to komentarisanje odslikava makar i blizu polovine birackog tela u Srbiji, onda je u Srbiji jos i dobro kako bi moglo biti. Onda mi uopste nisu jasni ovi sto se zale na Tadica, on je relativno u odnosu na takvu sredinu pozitivna snaga.
Djilas je kopija Putina. Toliko o sredini i pozitivnoj snazi. edit: quote Edited by Sirius
Link to comment
Toliko o sredini i pozitivnoj snazi.
Pricao sam o Tadicu, za koga ne bih rekao da je kopija Putina. Barem se to ne bi dalo zakljuciti po tome sto skoro svaki drugi putinoobozavajuci komentar nije propustio da istovremeno opljune Tadica i "evropejce".
Djilas je kopija Putina.
A i ovo ti je validno ko da si rekao da ti je predsednik kucnog saveta kopija Hitlera. Edited by Indy
Link to comment
Ne znam za stranacku pripadnost, ali brate komentari na B92 vestima, kao i masovna podrska onima koji orgazmiraju nad produzetkom neocarizma u Rusiji su jednostavno retardirani. Ako to komentarisanje odslikava makar i blizu polovine birackog tela u Srbiji, onda je u Srbiji jos i dobro kako bi moglo biti. Onda mi uopste nisu jasni ovi sto se zale na Tadica, on je relativno u odnosu na takvu sredinu pozitivna snaga.
To je imaginarna ljubav, svrsava se na jakog drzavnika koji siri imperiju, strogo ali pravicno vodi zemlju (usput pravedno zatiruci strane placenike-novinare i domacu stranoplacenicku opoziciju) i bori se za ruski narod. Na to svrsava iz daljine 90% ljudi u Srbiji ali sumnjam da bi svi isto tako svrsavali kad bi im zaista zaseo na vlast.
Link to comment

Pa i u tom slučaju šan, pa i u tom slučaju. Ova zemlja vapije za prosvećenim apsolutizmom, to što smo u zadnjih 500 godina imali možda dva vladara koji su nešto valjali, Sulejmana i Petra I Kralja, to je loša karma. Ali biće bolje.

Link to comment

Marija [neregistrovani] (05. 03. 2012, 08:13:55) San - Nas predsednik Sanjala sam da se ljubim sa Putinom, i da mu govorim da je on nas predsednik da ovi nasi nista ne valjaju a on me ucutkuje....

Link to comment
Marija [neregistrovani] (05. 03. 2012, 08:13:55) San - Nas predsednik Sanjala sam da se ljubim sa Putinom, i da mu govorim da je on nas predsednik da ovi nasi nista ne valjaju a on me ucutkuje....
kako je ovo divno, pobedila bi na takmicenju u besednistvu koje organizuje dss.
Link to comment

pre desetak dana je procurela informacija koju je navodno medvedev rekao opozicionarima na nekom sastanku, kada su mu prigovarali o kradjama na izborima, da je najvaznija odradjena 1996. pobeda jeljcina nad zjuganovim, u drugom krugu, za par procenata.

Link to comment
To je imaginarna ljubav, svrsava se na jakog drzavnika koji siri imperiju, strogo ali pravicno vodi zemlju (usput pravedno zatiruci strane placenike-novinare i domacu stranoplacenicku opoziciju) i bori se za ruski narod. Na to svrsava iz daljine 90% ljudi u Srbiji ali sumnjam da bi svi isto tako svrsavali kad bi im zaista zaseo na vlast.
svrsavali bi jos snaznije i ucestalije.
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...