Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Prva zemlja koja je priznala genocid nad jermenima je bio Urigvaj i to 1965. Poslije njih jos 20 zemalja je priznalo taj genocid: Njemacka, Francuska, Italija, Svajcarska, Holandija, Kanada, Cile, Argentina, Venezuela, Poljska, Lituanija, Kipar, USA, Rusija, Grcka, Belgija, Svedska, Liban, Slovacka i Vatikan.Francuska je nedavno donijela zakon o zabrani negiranja tog genocida (jedina na svijetu - barem su ga takopredstavili).Moralisti sa jakim dolarom nisu na ovom spisku.

Link to comment
Moralisti sa jakim dolarom nisu na ovom spisku.
Parlament drzave u kojoj zivim je osudio genocid nad Jermenima, a pozvao je i saveznu vladu da uradi isto. Ne znam samo za koji q. se mi ovde svadjamo u ime nasih novih domovina.PS. Ako imas znacajnu imovinu u evrima, a zivis u Australiji, onda je impresija da je "evro propao" mnogo jaca od toga da je "dolar jak". ;)
Link to comment
dvanaeste, dvanaeste, Jermen udariodvanaeste, dvanaeste, Turcin pobedio
Važi li sada ovo za negiranje i nekog drugog genocida? Ozbiljno pitam, ne znam francuske zakone glede ovih stvari.
Link to comment
Verovatno je pisalo "death by a thousand cuts" (standardni engleski izraz)
Znam ali meni to mnogo vuče na filmove tipa Devet smrti Nindže (obavezno pogledati). Njihova strategija borbe protiv najjače sile na kontinentu se nastavlja čak i kada su sami deo tog sistema.
Link to comment
Znam ali meni to mnogo vuče na filmove tipa Devet smrti Nindže (obavezno pogledati). Njihova strategija borbe protiv najjače sile na kontinentu se nastavlja čak i kada su sami deo tog sistema.
Previse ucitavas u jedan novinski naslov. Istina je da tabloidna britanska stampa zesce anti-EU orijentisana, ali mislim da si izabrao skroz pogresan primer da to demonstriras.
Link to comment

How I would lead the World BankBy Jeffrey Sachshttp://www.washingtonpost.com/opinions/how-i-would-lead-the-world-bank/2012/03/01/gIQAfGbZlR_story.html?hpid=z2&sub=AR

Link to comment

Tako mi i treba kad citam samo serbske novine <_< Ja iz ovoga mogu samo zakljuciti da ce zuma vladati jos 50 godina. A ne vidim da je to toliko dobro, isporucuje ista govna koja melema prosipa samo uvijene u maramicu, naravno sa vise takta i pameti. Obojica se enormno obogatili ni iz cega, obojica pod 100 istraga za korupciju i obojica se naravno slazu da su za losu ekonomsku situaciju krivi belci.Ne znam da li je poznato ali zuma je i dosao na vlast kada je Mbeki pokrenuo istragu o korupciji prilikom nabavke neke francuske oruzane opreme. Midleman, neki indus, je osudjen na 15 godina:

He was pronounced guilty of corruption for paying Zuma 1.2 million Rand (US$185,000) to further their relationship and for soliciting a bribe from the French arms company Thomson-CSF, as well as guilty of fraud for writing off more than R1 million (US$ 154,000) of Zuma's unpaid debts.
Zuma je naravno demokracki pusten na slobodu -_-
Link to comment

Odličan, Šane! I meni se sad nekak čini da su sa tim Malemom samo plašili vajt pipl, da se uteknu njima, provjerenima™ i umjerenima™.

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...