Jump to content
IGNORED

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

 

Ovoj prici izgleda nema kraja: prvo su ga braca Sirijci namamili u stan, vezali za radijator i pozvali nemacku policiju, da bi se zatim ubio u pritvoru, nakon sto je odbio hranu, vodu i pokusao (neuspesno) da se ubije strujom u celiji.

Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

a proverali ga na svakih sat vremena.

padace glave danas

 

Meni mnogo čudne te fore, prvo oni u Belgiji što nisu hteli da hapse posle 4 popodne a pre 7 ujutru zbog kućnog reda, onda ovi u zatvoru kojima niko nije rekao zaboga da ga drže non-stop na oku. Jej to neka šega?

Link to comment
  • 2 weeks later...

southern poverty law center, jedna od tri najvece gradjansko/ljudskopravaske nvo u americi je u saci islamista ili proksi-islamista, za sta je dokaz ova lista navodnih ekstremista :ajde:

https://www.splcenter.org/20161025/field-guide-anti-muslim-extremists#nawaz

 

izlisno za reci nema nikakvih argumenata za to da se odredjenu osobu naziva ekstremistom, nego eto tako, oni nas tako zovu pa mozemo i mi njih

 

npr:

"In 2010, Pipes attacked Feisal Abdul Rauf, who was trying to build an Islamic center in lower Manhattan, and his wife, calling them “unsavory Islamists” and saying “this initiative carries the unmistakable odor of Islamic triumphalism” and “should be barred from opening.”"

 

i zato je na primer pipes ekstremista...

Link to comment

Znam, ja ukuco cukurot, a ispala mi divlja kim iz 2015 :(

Vi se zajebavate al' evo koncert kod mene za 3-4 dana... I ona i onaj neki Howard Jones. Al' njega necemo, k'o ni automehanicara. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

ok, siluju i hriscani :(

 

da ali ne bivaju pardonirani kao kod umerenih turkešina koje šipče muhamedovim stazama pedofilije

 

građanisti na tviteru naravno ne shvataju u čemu je problem a sve i kad bi shvatili ne bi smeli da kažu ko je bio u pravu jer oni sigurno nisu :fantom:

 

 

Fury as Turkey votes to make child rape LEGAL for men who MARRY their victims

 

TURKISH MPs have lent their backing to a disgusting new bill which will make child rape legal for men who then go on to marry their victims.

 

In a move which has shocked world politicians, the Muslim majority country proposed exonerating paedophiles en masse.

 

Hardline president Recep Tayyip Erdogan's government insists that the new law is designed to pardon men who did not realise they were having sex with underage girls.

 

But critics have reacted with open fury to the legislation, saying it officially legitimises both deliberate child rape and forced child marriages.

Edited by Hella
Link to comment
  • 3 weeks later...

Nego, prema novim (pozitivnim zakonskim) propisima od Sep 2016 neće više da može ono - "ja priznajem samo sud svoje partije" ili "ustajem samo kad Allah uđe u sudnicu" nego će za nepoštovanje suda i da se leži i da se plati kazna (1000+ #dorla)

Naravno, neće ni iskaz moći da se da pred sudom i tome slično... mis'im, ni da se ćuti...

63985fc7726adb8025cc9c307125566e.jpg

 

Sent from my GT-I9305 using Trapatalk.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...