Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

'Ajde nešto i kod nas da bude jeftinije...Inače, pošto sam siroma' + cicija, Casio mi je odavno way to go. Pre godinu dana kupio (mnogo je lepši na ruci):w800h-1av_large.jpgZa dve hiljade dinara imam tačno vreme (i datum - u dve zone), štopericu, alarm, bateriju za deset leta i mogućnost da s njim plivam i gnjuram bez bojazni (provereno). Beat that.Sada se lomim između dva "dezena" istog sata. Ovo čudo sa jednim punjenjem radi do deset meseci. 50 baksa.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Trebam "sportski" sat, koji će izgledati prihvatljivo u letnjoj odori.Uslovi: narukvica crna guma, cena da mi ne bude jako žao kada ga upropastim ili izgubim.10 atm ili više. Dobra vidljivost kazaljki/displeja na suncu.Vrtim se oko gshock i ice watch, možda sector...Najveću sreću bi doneo neki ničim izazvani gift uvidu u-boat ali to se neće desiti.Ima predloga?edit: gforce :isuse:

Edited by wall
Link to comment
Ice je buljson. G-Shock je uvek dobar izbor (ja sam do pre par meseci imao 4 kom, potpuno neuništivi su), al baci pogled i na Sector Expander seriju, vrlo jeftini a odlični.
Pretpostavio sam za ice...Ovi sectori izgledaju skroz OK za te pare, mada je gshock robusniji pa naginjem ka njima.Biće neki mudman, samo koji :isuse: Kako sam navučen na satove... Edited by wall
Link to comment
Ako imaš malo više kinte na raspolaganju, uzmi u obzir i Suunto.
Nisam toliko outdoor tip, više sam trapav. :D Ali svakako, hvala za predlog. I naravno ako ti se još nešto učini prihvatljivim.
Link to comment

A, pa ako je samo trapavost u pitanju uzmi neku vojnu čuku :D Imaš sad Seiko 5 automatic za smešne pare da uzmeš, oko 100e (neko je čak kačio link za kupovinu u Srbiji, mislim da je bio 8-9k dindži) 10 atm. Najbolji sat za trapave koji sam imao je KHS mission timer, komadina metala, NATO narukvica od neke tkanine, 20 atm, potpuno neuništiv.

Edited by dig_chohano
Link to comment

E, glup sam i nepismen jako, mislio sam na Seiko 5 a otkucao Casio, retard. Mislim da je best buy prvenstveno zbog cene, ali je i lep mamu mu jebem:032d5dd7_brand-new-seiko-5-seiko-military-nylon-snk805k2-watch-f1889.jpegKHS je sjajan, al je preskup (kvarcni je od 250e naviše, automatik od 600). Ja svoj kvarcni poklonio kumu al kupiću automatik kad tad, meni apsolutno najdraži sat ikad:product_6207.jpg

Link to comment

Ja sam glatko procitao seiko... :D KHS je vise nego odlican ali nije za komotno ostavljanje po svlacionicama.Ja sam pre nekog vremena markirao slican Zodiac-a malo oversize taman...Ali me ubedili da nije vredan tog novca.Problem kod seika 5 je sto imam slican sector pa bi kupovina izazvala fajt u kuci. :lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...