Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

26 minutes ago, Milošica said:

@namenski

 

Gde si izguglao ovaj model? 

 

Ma sta sam imao da guglam, evo mi je slika uramljena visi na zidu...:)

 

Izvini, zezam se, popizdeo sam sto sam docekao da mi se moderator obrati nikad brze i pritom izvredja, obicno me ne jebe 0.1%, osim kada pedagoski banuje...

 

Inace, evo linka.

 

A kada smo vec kod dizajna (i Breitling-a), evo kako trebatm da izgleda људскиtm sat:

aviator-8-automatic-41-black-steel.png 

 

Jebu ga, da izvines, jedino ove silne рецке okolo, oće штрокa u njih, ali sad - sta je tu je... :D 

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Hvala ti. Mora da iscimam ćaleta da mi kupi ovo.

Prvo ga iscimaj da ti obezbedi zlatan zub.

I potrudi se da se, ako ne urbanizujes, ono barem izgledas urbano... ;)

Link to comment

Ja imam skoro isti sat ali je seiko. Kupio ga za 30 funti  na Amazonu na rasprodaji. Ranije je koštao tipa 30. Mislim da sam se ovde hvalio pa ga je još jedan forumašenje kupio. 

Link to comment

Ništa čudno, u pitanju su tzv field satovi. Jednostavni vojnički izgled, sa minimalno detalja na ciferu. Svaki u svom cenovnom rangu donosi određene kvalitete. Seiko satovi su legendarni sa ogromnim brojem horoloških ikona, međutim ono šta ta firma radi zadnjih godina je pljuvanje po svojoj istoriji i kupcima.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Milošica said:

To makar nije problem s obzirom da je stomatolog.

:) 

6 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ja imam skoro isti sat ali je seiko. Kupio ga za 30 funti  na Amazonu na rasprodaji. Ranije je koštao tipa 30. Mislim da sam se ovde hvalio pa ga je još jedan forumašenje kupio. 

Ne znam na koji tacno mislis: ako je u pitanju onaj 'klasican' dizajn meni Timex ne omasuje, za priblizno isti red velicine para...

Pre neku godinu sam na poklon dobio jednog slicnog C. Ward-a, ali njega samo za slave, pazarne dane i sabore... :) 

Edit: kacio sam i sliku ovde negde...

Edited by namenski
Link to comment
1 minute ago, panta rhei said:

pa ako je kostao 30 i ti ga uzeo za 30 gde je rasprodaja, izgleda da te zajebali 😂

300 :)

Toliko su slični da sam mislio da se namenski zeza

Link to comment
4 minutes ago, Aleksandar88 said:

ono šta ta firma radi zadnjih godina je pljuvanje po svojoj istoriji i kupcima.

Nije ni čudo kada ih Novak sponzoriše. Propada sve što dodirne. Seiko, Pežo, Lacoste. 

Edited by Milošica
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Nije ni čudo kada ih Novak sponzoriše. Propada sve što dodirne. Seiko, Pežo, Lacoste. 

Ma jebes Novaka, ljudi ne znaju gde udaraju. Izdaju godisnje po trideset "limitiranih" serija, nove serije modela donose manje za vecu cenu u odnosu na stare, fetis prema nepotpisanim krunicama u serijama od 500+ e itd itd. Ono sto su napravili od Alpiniste je ruglo, samo uporediti SARB017 kome je manjkavost ako se to uopste moze navoditi, bila bangav kais, sa novim modelima. Bitno je da mu je cena skocila 30-40 %.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...