Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

36 minutes ago, namenski said:

Cekaj, doslo dotle da moras da svakih nekoliko dana punis i bateriju na satu? :ohmy:

Ono, kao telefon, negde si i odjednom, jebiga, prazni mi se baterija, samo sto nije? 

baš tako

mada. štođejms reče, to jeste telefon, sa dodatnim funkcijama praćenja organizma

možeš da telefoniraš, šalješ sms, mail...

Link to comment

Šta je problem čak i da se puni svaki dan? Staviš ga kao telefon da se napuni preko noći.
Što više funkcija ima brže će se baterija prazniti, jer je veličina baterije ograničena logično veličinom sata.
Ja izguram dva dana maksimalno, jer imam gomilu instaliranih watchface-ova i drugih aplikacija, uključen mi je AOD non-stop i osvetljenje mi je na 7. Uzeo sam ga najviše zbog plivanja jer meri koliko si prešao u bazenu, koliko na otvorenom uz merenje pulsa.
Vidim da novi GW3 meri i EEG i temperaturu, ali baterija je i dalje problem.

Link to comment
14 minutes ago, panta rhei said:

koji je to model i sta sve radi u health delu?

 

[S]Sidu[/s] koronu leči.

 

10 minutes ago, renne said:

samsung gw 46

otkucaji srca, stres, koraci, potrošnja kalorija, broj stepenika, vreme vežbanja

Kakav stres? :)

 

Meni to deluje ko privremena zamena za telefon za ljude kojima trebaju neki appovi a primorani su da odlože telefon. Promašaj za široku primenu.

 

  • +1 1
Link to comment

pa ne znam baš da li je promašaj gledajući globalno broj prodatih komada raznih sw raznih proizvođača

na kraju krajeva, mogu svi ti apovi i healt delovi da se isključe i da radi samo kao klasični sat

po meni je mogućnost navigacije baš veliki plus kod ovakvih satova

Link to comment
Sad je Huawei GT2 na KP oko 150e sto je smesno za takav sat, a baterija drzi bar 10-12 dana I do 14 u zavisnosti sta je ukljuceno
Ne drzi bas toliko, imam isti. Ako ga koristiš kao treker dok voziš bajs naprimer (da vidis koliko si prešao, pace itd) plus notifikacije sa telefona pa ako je podesen na vibraciju izgura 4 dana, bez trekera sa normalnom potrošnjom 6-7 eventualno. Ali i da drzi dva dana nebitno je jer huawei, kao i većina modernih tehnologija ima super charge pa se sat napuni za bukvalno 40 minuta od 0-100%

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Iznenađujuće dobro funkcioniše kao zamena za telefon.
Napolju si, telefon ti je u unutrašnjem džepu jakne, duva vetar/pada kiša/sneg, obaviš razgovor preko sata koji ti je povezan preko bluetootha. U većini slučajeva sagovornici nisu mogli da provale razliku.
To je za GW, ne znam kakvi su ovi ostali na tom polju.

Link to comment
2 hours ago, renne said:

pa ne znam baš da li je promašaj gledajući globalno broj prodatih komada raznih sw raznih proizvođača

na kraju krajeva, mogu svi ti apovi i healt delovi da se isključe i da radi samo kao klasični sat

po meni je mogućnost navigacije baš veliki plus kod ovakvih satova

Da me ne shvatis pogresno :): broj prodatih komada tesko da je pitanje kvaliteta/potrebe/korisnosti/upotrebljivosti...

Bez trunke ironije, stvarno: cenim, postujem i pomalo divim entuzijazmu (ne volim ovu rec, ali trenutno ne znam bolju) kojom se prate najnovija dostignuca, ni meni nikad nije bilo zao da dam pare za tako nesto - doduse, svako iz svoje oblasti interesovanja, ali bre - dokle?

I zasto i cemu?

Sta ce da radi na kraju: da trci umesto mene, stresiratm se za mene?

 

Da ponovim, ne zezam se.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...