Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

Ne treba mi hronograf, treba mi sat "za svaki dan", koji moze da bude vise poslovni, nego sportski, uz odgovarajucu odecu, naravno.

 

Najjednostavnije receno.

 

 Posto imam veliki zglob, onda i vecih dimenzija da bude, recimo 43-44mm ne manji

Link to comment

Pa ovi gore mi baš i ne idu uz odelo... sure shot za to što tebi treba su diveri, metalna narukvica - SKX007, Mako, Ray, za ovoliki jorgan.

Link to comment
  • 2 weeks later...
11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

:huh:

 

a šta je?

Pa jbg, bluetoot dodatak telefonu... Mislim, pokazuje on vreme, ali pokazuje i poruke, mailove, viber, wats up... Pokazuje i one zdrsvstvene kerefeke, otkucaje srca, predjene korake, predjenu putanju..  Ima svoj gps, moze da se integrise i googlemaps... Mozes i da pričaš na njega, ali je baš nezgodno... Ali, suština je da ti treba telefon da bi sve to radio...

 

I za razliku od Apple sata, koji je integrisan preko wifi, ovo radi samo na bluetoot, pa ako je kuća malo veca ili ti tel ostane u kancu u firmi a ti kreneš u šetnju po tudjim kancelarijama, recimo, jbg, ne korist više od običnog sata...

Link to comment

pretpostavio sam al se ne vidi model tj eko sistem

 

onaj apple4 je bombonica, samo da ovi naši operateri uvedu u ponudu esim

 

mada ni onaj bez nije loš. premišljam se da ga uzmem

Link to comment
12 minutes ago, Milosh76 said:

Kakav je u odnosu na huawei watch gt?

Jbg, ne znam, nisam nikad nista drugo video ovog tipa, osim ovog Samsunga i Applea, a oni su vrlo slični, osim ovog sto sam gore napisao...

 

E da baterija drži 2 dana u full režimu, kad dodje 20%, pita da prebaci samo na sat, a tad baterija traje baš dugo...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...