Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

1 minute ago, Frank Pembleton said:

Ajd javi ja sam pronasao neke caletove satove, pa bih dao da ih pogledaju

ja cu to oko uskrsa, tad dolazim. pa kad stignem oko praznika. i javljam, naravno. 

Link to comment

Bojovic nije vise u siti pasazu, ima svoju radnju u milenijumu, ali ako ides kod njega proveri kad je tamo jer pola radnog vremena radi tu, a pola u absolute time-u u knezu, a idi bolje direkt kod njega da te ne oderu u absolute time-u. Jeste odlican majstor 

 

Link to comment
6 hours ago, adam said:

pitanje - verovatno najbolje ovde...  imam staru zlatnu omegu iz 1954te (kao ovaj treci dole na slici) nasledio. i super je radio do pre jedno godinu dana otkad je poceo da zuri. pretpostavljam da ga treba pre svega ocistiti (ne znam kad je zadnji put ciscen) a moguce i da ima neka opravka za obaviti. raspitivao sam se ovde u uk, to kosta djavo i po! ciscenje od 200 funti pa navise, ako jos nesto fali - nebo je granica. kod ozbiljnih majstora, naravno, ne bih ga dao bilo kome u ruke. pa ako neko zna dobrog sajdziju starog kova u beogradu, bio bih neizmerno zahvalan za preporuke. 

 

 

Image result for omega gold watch 1954

samo nemoj kod lika ispod bajlonove pijace. nikad blize nisam bio da ubijem nekog, nego ovog kad mi je izgulio sat menjajuci bateriju, i pokusao da me zagovara da ne primetim.

 

Link to comment

@adam Dojčinović na Zelenjaku, prijatelju je za cca110€ servisirao i opravio ~50god starog Jaeger-LeCoultre-a, za koga u Beču nije mogao naći časovničara, a za koga su mu u fabrici tražili oko 1100CHF samo za servis (ludaci :laugh:). Možda nije najjeftiniji u BG, možda nije starog kova (mlad čovek), ali je profi 1/1. Ja o drugom časovničaru ni ne razmišljam.

Edited by zorglub
Link to comment
  • 4 weeks later...

Nameravaš li da koristiš hronograf? Jer ako ne, za ove pare imaš čak i kod nas Orient Ray II.

 

Ako je samo do izgleda, Citizen valjda - mada će na kraju i njemu otići baterija.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...