Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

  • 1 month later...
17 minutes ago, askeladden said:

Namenski,sta je to? Kamo Amfibija ili Poljot?

Mako obican ne XL slanik moze da se nadje povoljno.

Poklon.

Britanski Svajcarac :D, Christopher Ward, firma nije tikva bez korena, valjda ce ovdasnji poznavaoci znati bolje, a meni se svidja, obaska sto mi je vec pun kufer ovih modernih kanti precnika veceg od 45 mm...

 

Ja sam se, doduse, lozio na:

Vertex.jpg

 

Ali, jebiga, znas ono, poklon, konj, zubi... :D 

 

Link to comment

Vec pet godina nosim

g-shock-dw5600e

2qiycyp.png

Ja sam prezadovoljan,nije glomazan(trenutno vlada neki trend preglomaznih satova) ima sve sto je potrebno..jedina mana je sto ne ide bas uz neke svecane kombinacije..kad budem pri parama uzecu neki polovan seiko 5 automatic.

Link to comment

+1

Nema bolje za sve rabote i motanja po napolju, nevodjenja racuna o satu, gde si ga ostavio, gde si sam pao, sam se ubio, tandrkanja sa raznoraznim alatima i instrumentima...

Meni je problem samo sto sam em navik'o, em mi je stvarno pogodnije da sat ima сказаљке :D u bilo kom obliku, a svecane kombinacije mi ne znace nista, u zivotu nisam obukao odelo i stavio kravatu (osim u JNA :sleep:)...

 

 

Casio-GRB100-1-A2.png

Link to comment
18 minutes ago, takashi said:

Vec pet godina nosim

g-shock-dw5600e

2qiycyp.png

Ja sam prezadovoljan,nije glomazan(trenutno vlada neki trend preglomaznih satova) ima sve sto je potrebno..jedina mana je sto ne ide bas uz neke svecane kombinacije..kad budem pri parama uzecu neki polovan seiko 5 automatic.

Ili Orient Bambino.Ima ih povoljnih koriscenih.

+1 za g-shock.Imam G 7200 vise od deset god.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...